reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kasia.Zosia wiesz ja mam ostatnio jazdy na szarości. Oba wózki mam szare a torbę w skip hop też mają szara wiec mi w to graj. A ogólnie Lubie tą prostotę wzorów. Jak to mówią ilu ludzi tyle gustów, a już przywykłam, że to co mi się podoba nie podoba się większości :wink:
A z baby ono mam podgrzewacz, niestety kupował M wiec z pokrętłem, bo po co cyfrowy :eek:. Właśnie sobie uświadomiłam, że zalepiłam bo miałam go sprzedać i nowy cyfrowy kupić. Na tym ciężko temp ustawić.
No dokładnie o to chodzi, że każdemu podoba się co innego, mi się tez podobają szarości ale jak oglądam, a potem nie mogę ich sobie wyobrazić u siebie :) dużo dziecięcych marek mi się podoba np la milou i ich kocyki minky tylko ze tak naprawdę nie chce mieć takiego kocyka bo mi nie odpowiada. Ogólnie jak jest na coś szal i moda to ja tego nie kupuje :)
 
reklama
image.jpeg

Jaką chustę zamówiłaś?
Ja się nie mogę zdecydować pomiędzy elastyczną a z kółkiem i druga bym chciała bambusową. W ogóle zastanawiam się czy używanej nie wziąć ( a widziałam ze sąsiadka miała, musze popytać może odsprzeda ) bo ona już przełamana o na start lepiej się wiąże.

Gratuluję dobrych wieści! Jak to dobrze mieć trochę układów ;)
Co do torby to choruje na skip hop duo ale ona ok 230 zł :shocked2: a tak ogólnie to rzeczy tej firmy są mega i warte ceny.

Ja oczywiście znów na szarym końcu bo płeć poznam pewnie w pierwszej połowie października na połówkowym. Teraz mam 7.09 wizytę ale to z takim szybkim usg i znając moje dzieci to się nie ujawni 8-)

Zamowilam uzywana chuste tkana.. Nie chcialam nowej bo to moja pierwsza chusta, pierwsze dziecko i nie wiem czy bede umiala wiazac. I czy bede korzystac :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    76,4 KB · Wyświetleń: 309
Zobacz załącznik 769427
Jaką chustę zamówiłaś?
Ja się nie mogę zdecydować pomiędzy elastyczną a z kółkiem i druga bym chciała bambusową. W ogóle zastanawiam się czy używanej nie wziąć ( a widziałam ze sąsiadka miała, musze popytać może odsprzeda ) bo ona już przełamana o na start lepiej się wiąże.

Gratuluję dobrych wieści! Jak to dobrze mieć trochę układów ;)
Co do torby to choruje na skip hop duo ale ona ok 230 zł :shocked2: a tak ogólnie to rzeczy tej firmy są mega i warte ceny.

Ja oczywiście znów na szarym końcu bo płeć poznam pewnie w pierwszej połowie października na połówkowym. Teraz mam 7.09 wizytę ale to z takim szybkim usg i znając moje dzieci to się nie ujawni 8-)

Zamowilam uzywana chuste tkana.. Nie chcialam nowej bo to moja pierwsza chusta, pierwsze dziecko i nie wiem czy bede umiala wiazac. I czy bede korzystac :)
 
Ja chyba elastyka kupię na początek. Chociaż najpierw wybiorę się do jakiegoś speca od motania i wtedy zadecyduje. Jedna z moich koleżanek chustuje, więc albo sama podpowie albo poleci kogoś, bo jest zaangażowana w temat :)
 
Wlasnie tez bym poszla na jakis kurs ale patrzylam w internecie i tutaj nie ma.. W ogole mieszkam tu 3 lata i nigdy nie widzialam nikogo z chusta.. Super te torebki co wyslalyscie zdjecia !!! Tez lubie szary kolor np planuhe szare sciany, biale meble i kolorowe zavawki w dzieciecym pokoju..
 
Elenna wiem, ze na ali sa podobne torby. Znalazlam takie i właśnie między nimi się zastanawiam[emoji4]
1472055563385.jpg
1472055566986.jpg


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472055563385.jpg
    1472055563385.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 370
  • 1472055566986.jpg
    1472055566986.jpg
    58,7 KB · Wyświetleń: 372
Czesc, wrocilam z PL czyli po urlopie jestem bardziej zmeczona niz "przed", nadmiar wrazen...

Ladnie, ladnie: wy juz torby kupujecie?? :)

ok, probuje WAs nadrobic...
 
.jagodka tez tak mam[emoji3]

Ja chyba usilnie chce cos kupić dla malenstwa a z ciuszkami sie też wstrzymuje do poznania plci.

To ze dostane od rodziny duża część wyprawki jest super - duża oszczędność ale minusem jest to, że nic nie moge wybrac i kupic, zero radochy, eh...

Wczoraj po tym jak juz wybralam torbe okazało sie, ze do wózka dostanę w komplecie no wiec glupio poki co kupic nowa.

Kolejne pytanie z serii niedoswiadczona przyszla mama, co myslicie o monitorze oddechu? [emoji2]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klauduśka ja nie miałam monitora oddechu i nie uważam żeby mi go brakowało. Słyszałam że monitory są potrzebne przy wcześniakach i dzieciach z wadami np. Serca. Za to bardzo mi brakowało niani elektronicznej, teraz to będzie na mojej liście zakupowej nr 1
 
Do góry