reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Bylam dziś w Superpharm i kupiłam pampki. Jeszcze jutro męża wyślę zeby dokupil. Oprócz tego kupilam sporo innych kosmetykow 50 proc.taniej. a w Pepco kupilam ten ocieplany kombinezonik co wczesniej pisalyscie- jest cudny. Do tego reczniczek i kilka innych bodziakow i pajacow

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pampersy ciagle sa gdzie w promocji:) wiec chyba nie ma sie co aż tak spinać.
Wiedziałyście ze Bepanthen rekomendowany jest od 12 miesiąca życia? Jakoś nigdy wcześniej na to nie zwróciłam uwagi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Princeseczka- nic się nie dzieje po wypraniu rożka. Tylko jeśli ma wkład kokosowy( usztywnienie) to musisz go oczywiście wyciągnąć przed praniem ale to na pewno wiesz;-) ;)

W Lidlu od soboty mają być fajne ciuszki Lipilu z bio bawełny. Dwupak body - kopertowe(rozpinane) za 24.99), dwupak spodenek w tej samej cenie. Daję link jakby kogoś to zainteresowało
Link do: Sobota, 27.08. - Lidl Polska
 
Mamo czworki- nie mam usztywnianych rozkow. Oba sa miekkie :-)

Aa i jeszcze jedno dziewczyny w czym Wasze dzieci beda spaly? Pajacyk chyba powinien byc ok, nie?:-) i pytanie do mam ktore maja juz w domu dzieci ktore urodzily sie jako duze (te 4kg i wiecej) czy rozmiar 62 na dlugo Wam wystarczyl?:-D
 
Taki niby baby... Pierwszy raz widzę z ta rekomendacja, ja przy Basi używałam kremu aptecznego, Bepanthen miałam ale bardziej do brodawek i na wyjścia bo miał kompaktowe opakowanie
1472061906-kpnlp5.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry