reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Hej. Wpadam na chwile. Produkujecie strasznie posty. Nie nadrobie Was.
Aneta kciuki za synka i Ciebie, Iza za Ciebie i Szymka też trzynam kciuki.

Lux powodzenia na wizycie.

Z rodziną to ciężka sprawa zazwyczaj, u mnie trzeba było urwać kontakt z teściowa. I tak jest dobrze. Nie widzieliśmy jej 4 msce i jest super. Mam nadzieję że tak zostanie.

Z przyjemniejszych rzeczy wybrałam wózek i wrzuciłam na wątek wózkowy. :)
 
hehe, nie :) ale łączę się z Tobą w bólu ;)
ja ich jutro odwiedzam, pewnie będą nowe hity z "ich wnukiem w roli głównej"

LisiaMama- ja też mam większy apetyt,ale się cieszę, bo smakują mi inne rzeczy niż śledzie i chleb z dżemem i twarogiem, jak to było do tej pory, no i powróciłam do kawy:)

Boże, dziewuchy, u mnie zaraz rozpocznie się 3 trymestr :] Już niedługo nasze maleństwo będzie z nami!
Chleb z dżemem i twarogiem! :D Mniaaaam! Ja się zajadam serem żółtym z dżemem. Uwielbiam takie miksy.
 
Chleb z dżemem i twarogiem! :D Mniaaaam! Ja się zajadam serem żółtym z dżemem. Uwielbiam takie miksy.

U mnie do tej pory tez królował żółty ser tylko ze z pomidorem albo ogórkami [emoji16] ale nagle mi przeszło na żółty ser i przed chwila naleśniki robiłam, czysta masakra co nie zjem to jestem głodna [emoji12] mam nadzieje, ze to za chwile przejdzie i to tylko taki napad chwilowy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis te z ciągle głodna chodze ... Przed chwilą byliśmy na dużym shaku w macu a po nim na shelu zjadłam tortille burito z wołowiną na ostro
 
reklama
Do góry