reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Pisałyście ostatnio o płci :) Mi w sumie wszystko jedno, jak bedzie dziewczynka to fajnie bo mam wszystko po córce a jak chłopiec to też fajnie bo będzie odmiana :D
Ale chciałabym już wiedzieć :p
 
reklama
To ja Wam coś powiem. Moja pierworodna powstała w moje urodziny akurat tak się zdążyło, że nic tydzień wcześniej i po też tydzień. A teraz znowu w ostatnim cyklu starań owu miałam też w urodziny [emoji39] [emoji39] [emoji39]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli olejek ze słodkich migdalow nie będzie dobry na rozstepy? on w składzie ma tylko ten olejek i nic więcej, Czytalam że jest dobry ale skoro mówicie że lepsze z rossmanna to będę musiała zmienić.
 
Hej dziewczyny!
Od wczoraj wieczorem zaczal nie pobolewac brzuch.. Tak jakby klucie jajnika, nie jest mocny ale odczuwalny, powinnam sie martwic?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny!
Od wczoraj wieczorem zaczal nie pobolewac brzuch.. Tak jakby klucie jajnika, nie jest mocny ale odczuwalny, powinnam sie martwic?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Może cięższy dzień? Ja mam tak jak siedzę w pracy. Wczoraj bolalo dosc mocno. Dlatego jak przychodze do domu to staram sie dużo leżeć. Wiem, że mamom które już mają dzieci bedzie ciężko :/
 
Może cięższy dzień? Ja mam tak jak siedzę w pracy. Wczoraj bolalo dosc mocno. Dlatego jak przychodze do domu to staram sie dużo leżeć. Wiem, że mamom które już mają dzieci bedzie ciężko :/
No w sumie wczoraj caly dzień bylam na nogach.. Kazda nowa reakcja wywoluje strach, straszne to jest..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
No w sumie wczoraj caly dzień bylam na nogach.. Kazda nowa reakcja wywoluje strach, straszne to jest..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
No ja tych objawow mam mało i też sie stresuje. Ale jeszcze 4dni do wizyty.
Poza piersiami,wlasnie kluciem brzucha czasami i apetytem nie jest mi nic.
 
reklama
No ja tych objawow mam mało i też sie stresuje. Ale jeszcze 4dni do wizyty.
Poza piersiami,wlasnie kluciem brzucha czasami i apetytem nie jest mi nic.
Dokladnie, mam tak samo.. Apetyt mam zwiększony rano, zawsze mialam problem zeby nauczyć sie jesc sniadania, a tu ledwo oko otworze i musze juz cos zjesc;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry