reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja dzis mialam na chwile skurcze, okropnie sie balam [emoji17] ale przeszly. Dzidzius sie ladnie rusza. Teraz czuje sie lepiej.

Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuję, ja taki cały tydzień miałam. Jakby co to nospa, magnez i dużo wody i zero ruchu. Najmnij skurczy w u większości kobiet jest gdy leżą na plecach.
 
reklama
dziewczyny mam wyniki po glukozie 75, a więc na czczo 4,6 po godzinie 7,6, a po dwóch godzinach 8,5. Czyli chyba dobre?
niestety ja mialam wyniki w zupelnie innych jednostkach:( a norm przy wynikach nie masz podanych? mnie niestety znow czeka glukoza przed kolejna wizyta i juz zapowiedzialam mezowi ze ma pojsc ze mna bo ostatnio zaczelam mdlec i musialam lezec poerwsza godzine.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Dzień dobry! :D Ach, jak dobrze wstać z rana. Już nie pamiętałam jak się organizm po budziku czuje po tych dwóch miesiącach laby ;) A dzisiaj jeszcze mnie USG czeka... to będzie dobry dzień, coś czuję. I takiego też Wam wszystkim życzę.
 
Ja dzis te z ciągle głodna chodze ... Przed chwilą byliśmy na dużym shaku w macu a po nim na shelu zjadłam tortille burito z wołowiną na ostro
Ja wczoraj wszamałam całą miche nachosów z salsą guacamole i śmietaną :D

A dziś glukoza [emoji14]

Dzień dobry
Siedzę już w poczekalni i czekam na swoją kolej. Nie mam co liczyć na wejście bez kolejki. Co wy. Zjedliby mnie.

Miłego dnia

cb7wugpju04jz4q8.png
 
W ogóle wczoraj rozjaśniałam włosy i nie mogę się przyzwyczaić [emoji14]

Grama o matko współczuję cukier ci pewnie spadł okrutnie.. zawsze miej coś w zapasie w razie w.

Iza może ze stresu te skurcze. Odpoczywaj :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Wypiłam to blee. Siedzę i mnie mdli ale walczę.
Dziewczyny czy można chodzić podczas tych 2 h bo babki mówiły nie jeść nie pić siedzieć. A mnie by się przydało połazić

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Do góry