reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
smiesznie kazda inaczej :D

jezu mala sie dzisiaj drze jak opetana nie mam pojecia o co jej chodzi, przewinieta, dotulona, niby brzuszek ale jak karmie lezy rozluzniona nie wykreca jej na kupe itp a tylko podniose zeby odbila i z automatu w krzyk, glodna tez nie powinna byc bo wisi mi na cycku i aktywnie je.. szykuje sie ciezka noc :(
 
U mnie bardzo szybko spadło 10 kg, no i niestety od dwóch tygodni waga stoi w miejscu, do wyjsciowej zostało jeszcze 6 kg , ale mój cel to w sumie jakies - 14 kg. Brzuch niestety jeszcze wystaje :( Wydaje mi się że w pierwszej ciąży szybciej się obkurczył.
 
Te pepiwiny sa różne. Jak jest gruba to nie odpadnie tak szybko. Ja mam krwawienia jeszcze, ale tak mniej juz. Nieraz przez dzień nie mam a na drugi dzień są. Polozna byla to mowila zebym obserwowala i powinnam jeszcze miec bo mam nie obkurczona cala ta macice. W dwóch miejscach troche napuchniete wiec powinna ta krew jeszcze leciec. Mi sie wieczorem dziecko cos rozbudza tak do 22 nie wiadomo o co chodzi. Po kupce, przewinieta nakarmiona.

wysłane z Tapatalka
 
Oj u mnie koszmarna noc co chwilę pobudk a a od 4 do teraz nie śpimy, okropnie stęka :( już ciężko na oczy patrzeć, współczuję mężowi w pracy. Pomimo wszystko jak patrzę na to maleństwo niedobre to zjadłabym;)
 
Beata współczuję niewyspania... My praktycznie wstajemy raz o 1 i potem nad ranem (chyba że młody wypluje smoczka i chce żeby mu podać i śpi dalej to takie wstawanie się zdarza częściej) a u tak czuję pod skórą zmęczenie i ok 23:30 jestem zombie. Takie pobudki i spanie na raty jest męczące. Człowiek jest oglupiały.
My dziś z małym do pobrania krwi :-/
Teraz moi chłopcy śpią więc ja już po śniadaniu i w makijażu co jest obecnie cudem :p
Dziś przyjdzie prezent rocznicowy dla męża... Ciekawe czy będzie zadowolony :p nie powstrzymam sie i dam mu już dziś żeby ładnie pachniał:p już od dobrego roku albo i więcej zbierałam się za kupno tej wody toaletowej ;-)
Miłego dnia wszystkim i dużo energii :-)
 
Witam się i ja. Mój synek tez dzisiaj nie spał. On jest w dzień śpioch a w nocy nietoperz. Normalnie oczy jak 5 zł i leży.

I do tego pupa mu się odparzyla. Pieluszki mu często zmieniam i smaruje kremem przeciw a tu czerwone. Jeszcze go nie boli ale boli mnie jak patrze na ta pupine czerwona :(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka rozumiem bo Filip non stop ma czerwony tylek a konkretnie rowerek :p jest mega wrażliwy. Nie używamy nawet chusteczek tylko waciki i woda i potem maść. Ale kupy i siusiu w małych ilościach mu nawet przeszkadzają. Pieluchy też inne i dużej poprawy nie ma. Maść trochę pomogła ale do ideału daleko :-/
 
czesc dziewczyny. u mnie tez ciezka noc choc z dzidziolkiem w brzuchu [emoji28] u nas upały nieziemskie. do tego jakies skurcze dosc bolesne ale brak w nich regularnosci. do tego dol brzucha boli jak nie wiem. a jak skurcz przychodzi to mam wrazenie ze dziecko przed nim ucieka w gore. brzuch przyjmuje rozne kształty może dlatego nie zszedl synrk do kanalu. ciekawe co powie doktor na to. za tydzien przyjezdza moja mama i siostra i fajnie by bylo jakby synek jyz na swiecie byl

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie noc tragedia.. Te dziąsła nie dają mi spać.. Od 3 nie spalam,apap ani szałwia nie pomogły.. Chodziłam na rzesach i nic. Ledwo żyję.

[emoji173]
 
Do góry