reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja jestem chyba jakas dziwna... w ogole nie mam bladego pojecia jesli kazali by mi wybierac o ten porod, bo jak mowie i jeden i drugi ma swoje plusy i minusy :( wolalabym zeby chyba zdecydowali za mnie. Opcja cc mnie nie przeraza , bo mialam 2 laparaskopie i jakos w glowie sobie ukladam ze pewnie podobne ciagniecie by bylo[emoji14]a sn mnie bardzo przeraza ten dlugotrwaly wysilek lub gdyby dziecku cos zrobili - ja np mialam wyrwane bioderka :( ahhhh :(
Laparoskopia a cc to całkiem co innego. Uwierz mi bez porównania. Przy cc laparoskopia to pikuś

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Madzionga gratuluje! Chlopiec napewno dogoni siostrzyczke:)
Druga bezsenna noc.. O pierwszej wstaje siku i nie ma szans na sen. Wczoraj od 4 sie uspalam a dzis nie mam pojecia czy usne. Tez tak sie meczycie?
 
Koleżanka moja ze szkoły rodzenia tydzień po cc wróciła do szpitala bo rana się rozeszła i smutne bo ona tam a dziecko w domu. Teraz nosi opatrunki ze srebrem bo ma dziury w brzuchu

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Nika, ja tez biore wszystko pod uwage, ze cos moze mi sie tft tft tfu stac przy cesarce. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie, bo bedzie mi ja robil moj lekarz, a on jest swietny od operacji i takich rzeczy, wiec jestem spokojna.

Jak tam synus? Pewnie znow podrosl[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laparoskopia a cc to całkiem co innego. Uwierz mi bez porównania. Przy cc laparoskopia to pikuś

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Fakt laparo to pikus. Ja odrazu po laparo wstawalam. Nic mnie nie bolalo kompletnie. Nie wiem czemu, bo inne dziewczyny nie mogly dojsc do siebie, wymioty mialy i braly silne leki przeciwbolowe. Mialy robione mniej wiecej to samo co ja.
Moze mam wysoki prog bolu, hm[emoji53]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z ta cc jest tak ze kazda z nas ma inny prog bolu i wrazliwosci. Nie powiem, ale lekko czuc jak oni wyciagaja dziecko i jest to nieprzyjemne uczucie, ale trwa kilka sekund i koniec. Ja mega szybko doszlam do siebie, szybko wstalam i potem to juz byla bajka, nic mnie nie ciagnelo, normalnie smigalam. Najgorsza i najbardziej bolesna jest pierwsza doba po cc. Ale da sie przezyc. Ja mialam i cc i laparoskopie i w moim odczuciu po cc szybciej doszlam do siebie, po laparo chodzilam zgieta w pol przez dwa tyg... a po cc ktora mialam w ndz, to we wt robilam sobie pedicure. Takze ile nas jest to i tyle histori porodu. Jedno jest pewne, jakos musimy urodzic :)
 
reklama
Do góry