reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Gosikkk przykro mi. :(
Ja w miejscu zamieszkania jestem zupełnie sama, nie mam tu nikogo, ale dalekiej kuzynki. Rodzice przyjeżdżają na zimę na 3-4 miesiące tylko. Czasem mogę małą zostawić z siostrą mojego, ale jakoś nie lubię nadwyrezac tego.
Co to jest godzinka? Sama przyjemność, oglądać jak wnusia robi postępy, pięknie się uśmiecha itp itd
 
reklama
Hej coś za często głową mnie boli dziś znowu. Może z przemęczenia ?
Odwołań wizytę u dentysty. Pójdziemy jak zejdzie opryszczka.
Wiecie co tak mi przykro dziś poprosiłam mame żeby przypilnowala mała chciałam większe zakupy zrobić zgodziła się ale z taką miną ..... juz więcej prosić jej nie będę. Normalnie się poryczalam. Bo chodziLO mi o godzinkę nie prosiłam jej o nie wiadomo ile. Umiesz liczyć licz na siebie to jednak prawda. Naprawdę nie proszę o pomoc sama sobie radzę zakupy gotowanie sprzątanie wszystko z małą robie . . Na pokaz to jest pierwszą ale żeby pomóc .... Żenada. Strasznie mi przykro. I teraz obrażona jest ze podrzucilam jej mała. Z tych nerwów głową mnie boli chyba. To się wygadałam. ...

Przykro mi:( moja tesciowa do tej piry nie widziala Mikolaja a mieszka ulice dalej wiec domyslam sie jak musi byc Ci smutno.
 
Gosikkk współczuję nerwów. To w sumie mama sama powinna zaoferować Ci pomoc. Ale niestety niektórym wystarcza bycia na pokaz.

O roczku jeszcze nie myślałam. Chyba tak jak chrzciny. Obiad, ciasto i jakaś zimna płyta.
 
My chyba jeszcze roczek tak jak chrzciny, w restauracji, następne urodzinki juz w domu.

Wczoraj straszna noc mała się wiercila, ja spać nie mogłam ciągle myślałam.
Czasem mam tak ze bardzo martwię się o jej zdrówko i wtedy mam kiepskie noce :(

Byliśmy na kontroli, będziemy mieć 10 rehabilitacji Uwaga! 10 PAŹDZIERNIK.
Do tego czasu sama mam masować.
 
Współczuję i rozumiem... chociaż na rodziców mogę zawsze liczyć... ale teściowa która niby kocha ja najbardziej na świecie i non stop narzeka ze za rzadko przyjeżdżamy... zajmuje się nią góra 5 min... mimo że to zdrowa i młoda kobieta... całe wakacje a jest nauczycielka nie przyjechała nawet raz mimoze mieszka 15 km od nas...i ma samochód... I mąż ja zapraszał... a teścio pracuje trzy mieszkania dalej i zajeżdża po pracy raz na trzy miesiące i to na pół godziny bo zawsze tyle w domu do zrobienia... małe mieszkanie i dwa psy... jak widzę jak oni ja olewaja na każdym kroku to nie chce tam jeździć i robie wszystko żeby jak najrzadziej tam jeździć...
 
reklama
Na rodziców zawsze mogę liczyć zakupy wizyty u lekarza kościół wieczory u znajomych ... nawet zajmują się podczas gdy mam korepetycje mimo że oprócz normalnej pracy na etacie... mają dużo pracy w ogrodzie bo hoduje warzywa i kwiaty... I to w dużych ilościach... nigdy nie odmówili... dwoje dziadków i 100 procent różnicy w zachowaniu i podejściu do dziecka...
 
Do góry