reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
agnesis ja tylko rano kawe pilam i nic więcej [emoji3] machne jak bede w domu bo nerwowa bede do konca dnia [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Agnesis ale trzymasz w napięciu o matko! Ciężarną koleżankę na takie emocje narażasz! Jeśli te cienie się w określonym czasie pojawiły to jest ciąża jak nic:-) trzymam kciuki za jutro!

Bum też trzymam kciuki:-) w życiu strumieniowego testu nie zrobiłam niestety. To taki że się w czasie sikania go podstawia?

Kruczyca jak mi tyle miesięcy negatywny wychodziły to jak zaszłam teraz to od razu takie pozytywy, że się nie musiałam zastanawiać ha ha ha. Ten Bobo test był dzień po terminie miesiączki robiony o:-)
 
Ja będę nerwowa do rana albo do póki okresu nie będzie ;)
A tak w ogóle to wszystko mnie boli brzuch, plecy jakbym miała dostać zaraz
 
Agnesis ale trzymasz w napięciu o matko! Ciężarną koleżankę na takie emocje narażasz! Jeśli te cienie się w określonym czasie pojawiły to jest ciąża jak nic:-) trzymam kciuki za jutro!

Bum też trzymam kciuki:-) w życiu strumieniowego testu nie zrobiłam niestety. To taki że się w czasie sikania go podstawia?

Kruczyca jak mi tyle miesięcy negatywny wychodziły to jak zaszłam teraz to od razu takie pozytywy, że się nie musiałam zastanawiać ha ha ha. Ten Bobo test był dzień po terminie miesiączki robiony o:-)

No ten cień wyszedł od razu. Ale i tak coś mi nie pasuje :oo:
 
Tynka nawet nie wiem , ale kupilam pojemnik na mocz to nasiurkam tam i zrobie jak owulacyjny [emoji23]

Dobra jeszcze do biedronki i bede siurkac [emoji6]



wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Bum trzymam kciuki za siurki pełne bety he he.

Agnesis to gratuluję:-) mnie w maju test oszukał ale cień mi wyskoczył po godzinie i potem zniknął.
 
reklama
Tynka nawet nie wiem , ale kupilam pojemnik na mocz to nasiurkam tam i zrobie jak owulacyjny [emoji23]

Dobra jeszcze do biedronki i bede siurkac [emoji6]



wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
O matko, szybciej :D
 
Do góry