reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy przed miesiączką.

Dołączył(a)
27 Sierpień 2016
Postów
7
Dziś powinnam dostać okres.
Spałam ze swoim chlopakiem dwa tygodnie temu i tydzień temu.
Ale od 4 dni dzieje sie coś dziwnego. Palac papierosa pierwszy raz w życiu zerwalo mnie na wymioty. Później z każdym kolejnym było tak samo. Nie mogę na nie patrzeć, jestem wyczulona na zapachy. Mdli mnie i boli w podbrzuszu. Dziś dodatkowo zaczęły mnie bolec piersi i miałam zawroty głowy. Mam ochotę na winogoro, które wcześniej wcale mi nie smakowało. Jeszcze dodam, że oddaje mocz dość często, ktory moim zdaniem zmienił zapach. Według mnie to mimo wszystko za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Może ktos miał jeszcze taki przypadek? Bo na test chyba też jest za wcześnie...
 
reklama
Rozwiązanie
ostatnio potrafiłam sie obudzić o 3-4 w nocy, bo chciało mi sie jeść. nie bylo nigdy czegos takiego, bo ogółem malo jem. a teraz nie potrafie sie najeść. zrobilam rano test, wyszedł negatywny. a miesiączki dalej nie ma. skoro to nie ciąża to co sie dzieje ze mną?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
reklama
miesiączki nadal nie ma,nawet nie na to nie zapowiada. ale co raz bardziej pobolewa mnie w podbrzuszu i te częste oddawanie moczu mnie przeraża. postanowilam, że następny test zrobię w sobotę. bety nie zrobię, bo mam paniczny lęk przed igłami, strasznie boje sie pobierania krwi i zastrzyków, więc z własnej woli nie pójdę.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
bety nie zrobię, bo mam paniczny lęk przed igłami, strasznie boje sie pobierania krwi i zastrzyków, więc z własnej woli nie pójdę.

No to chyba powinnyśmy Ci życzyć, żebyś NIE była w ciąży, bo w ciąży badania krwi i cała reszta jest tak często, że bez wątpienia umrzesz ze strachu...
 
ostatnio potrafiłam sie obudzić o 3-4 w nocy, bo chciało mi sie jeść. nie bylo nigdy czegos takiego, bo ogółem malo jem. a teraz nie potrafie sie najeść. zrobilam rano test, wyszedł negatywny. a miesiączki dalej nie ma. skoro to nie ciąża to co sie dzieje ze mną?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
reklama
Dziś powinnam dostać okres.
Spałam ze swoim chlopakiem dwa tygodnie temu i tydzień temu.
Ale od 4 dni dzieje sie coś dziwnego. Palac papierosa pierwszy raz w życiu zerwalo mnie na wymioty. Później z każdym kolejnym było tak samo. Nie mogę na nie patrzeć, jestem wyczulona na zapachy. Mdli mnie i boli w podbrzuszu. Dziś dodatkowo zaczęły mnie bolec piersi i miałam zawroty głowy. Mam ochotę na winogoro, które wcześniej wcale mi nie smakowało. Jeszcze dodam, że oddaje mocz dość często, ktory moim zdaniem zmienił zapach. Według mnie to mimo wszystko za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Może ktos miał jeszcze taki przypadek? Bo na test chyba też jest za wcześnie...
O pierwszej ciazy zorientowalam sie po 6 tyg. Zadnych objawow. W drugiej ciazy ok 10 tyg. W zasadzie nic mi nie odrzucilo. Teraz tak strasznie nie chce przechodzic tego samego bo w ciazy mialam straszne obrzeki jak i jednej tak i a drugiej... Teraz 1.10 mialam pierwszy dzien miesiaczki a 12 doszlo do stosunku. Nie planujemy z mezem dzieci. Ale tak mi sie wydaje ze chyba bedziemy musieli wrocic w pampersy. Bo jest 18 .10 ja mam mdlosci okropme i bola mnie piersi tak w zyciu mnie nie bolaly. Co do sluzu faktycznie jest go wiecej. Chociaz caly czas mam nadzieje ze to rota wirus i obruci sie w przyslowiowa sraczke.
 
Do góry