reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczka serio oznaczalas gr krwi Wiktorowi? Przecież tak małym dzieciom się nie oznacza bo jeszxE się może zmienić.
Kwiatuszku grupę krwi oznaczyl sam szpital po porodzie. Ja tez dziekuje ze przesyleczke :* (i dary od cioci Beatki i Karpidlaczka) ♡♡♡
PS Kwiatuszku na moje pytanie do króla o berlo, król odpowiedział ze nie czyści sam bo ma od tego służbę :D :D :D
Serio u noworodków zmienia sie czasem grupa krwii?? Przez jaki czas to moze sie stać?
Bertha ponoć może.
 
Może dlatego ze wczesniak i maja takie procedury żeby oznaczyć gr krwi. U nas w szpitalu tego nie robią.

Zresztą to prawda ze dziecko ma w obiegu krew matki bo ja jak robilam Oliwii KIR 3mc po porodzie to jej wyszło ze wszystkie choroby zakazane które pzrzechodzilam ona tez przeszła a te które nie to nie przechodziła :) i sam dr popukal się w czoło ze nie było sensu tego robić bo dziecko ma moja krew :)
 
Kwiatuszku grupę krwi oznaczyl sam szpital po porodzie. Ja tez dziekuje ze przesyleczke :* (i dary od cioci Beatki i Karpidlaczka) ♡♡♡
PS Kwiatuszku na moje pytanie do króla o berlo, król odpowiedział ze nie czyści sam bo ma od tego służbę :D :D :D

Bertha ponoć może.
To Ty lepiej zapytaj o ta sluzbe :po jak by mial sluzoca to co innego ale służba? :)
 
reklama
Do góry