reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Przez to że wstałam o 14 nie mogę spać :/ a w ciągu dnia ledwo oczy otwarte trzymalam :( wrrr!

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
reklama
Iza-bidulko. Cielawe ile tam zostaniesz. Trzymaj sie i pisz czesto;-*

Na pazdziernikowkach jedna dziewczyna sie juz rozpakowuje ale to ze wzgledu na ciaze blizniacza.

Ja juz od jakiegos czasu nie spie ze wzgledu na bol kosci lonowej :-/ Milagros jesli boli Cie tak caly czas to serdecznie wspolczuje... ja mam wrazenie ze to maly tak napiera i uczucie jakby mialo zaraz cos wyleciec. Oczywiscie przy calej procedurze obracania stekam i kwekam. Dziwie sie ze moj maz te nocne wygibasy jeszcze znosi...
 
To i ja się witam.

Gaga- kciukasy za wizytę. Ujastek to wg bardzo dobry w Twojej sytuacji. Jak rodziłam chyba Emilkę była ze mną na sali babka, która mieszkała gdzieś w górach ponad 100km. od Krakowa ale rodziła właśnie maleństwo z wadą serduszka - dlatego na Ujastku. Na 100% miała cc bo leżałyśmy na sali gdzie były tylko kobiety po cięciaciach.

Wow- pażdziernikówki zaczęły się rozpakowywać:szok: Czas leci nieubłagalnie. Muszę w tym tygodniu ostatecznie wyprawkę skompletować bo u mnie jest większe prawdopodobieństwo wcześniactwa. Trzeba być gotowym na wszystko;-) ;)

Lecę na lumpeks i emocje mam takie jakbym miała rodzić:-D Mamy taki ogromny ciucholand w pobliżu, tam jest dostawa raz na 3-4 miesiące ale wtedy całkowicie wymieniają szmaty. Wtedy można trafić naprawdę cuda markowe za psie pieniądze. Handlary to się dosłownie tam rzucają i wynoszą worki za 1,5-2tysiące. Biorę córkę do pomocy i ochrony mojego brzucholka przed nadmiernie rozpychającymi się:cool2:

Miłego dnia wszystkim mamusiom i maleństwom:happy2:
 
Iza współczuję Ci tych przeżyć w szpitalu... Mam nadzieję, że Bóg wynagrodzi Wam ten stres jak najdłużej donoszonym Malenstwem!!

Staram się podczytywac Was codziennie, ale ostatnio mam dosłownie urwanie głowy... Męża całymi dniami nie ma, a mi się włączył syndrom wicia gniazda- cały czas coś sprzątam, przekładam, prasuje, piore no i zajmuje się starszakiem. Wiem, ze czasami przeginam, ale ten czas leci nieubłaganie. Dziewczyny jutro zaczyna się wrzesień. Jeszcze dwa miesiące i zaczniemy się rozpakowywac!!!! aaaaa!!!

Najgorsza wiadomością ostatnich dni jest dla mnie to, ze mój gin nie pracuje już w szpitalu, w którym planowałam rodzic po raz drugi :(

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja stawiam , że góra półtora miesiąca i pojawią się pierwsze rozpakowane. U nas też była mama bliźniąt K8sad o ile mnie pamięć nie myli więc może nawet wcześniej przywitamy pierwsze maluszki.;-) ;)
 
Iza &&& za Was. Bedzie dobrze, ale teraz to już wstawanie tylko na siku. Potrzebujesz kogoś kto będzie robił wszystko inne za Ciebie. Moja koleżanka miała taką szyjke od 22 tc i wytrzymała z nią do 33, ale przy dwójce małych dzieci w domu.
Dasz radę.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Mamo czworki nie strasz ;-)
A tak serio to czuje po sobie ze organizm zaczyna sie przygotowywac... po pierwsze te bole, po drugie malego czuje jak rusza raczkami baardzo nisko jakby po pipce mi smyral. I czuje mniej silnych kopniakow a wiecej tego jak on sie porusza gdzie caly brzuch faluje a nie tylko w jednym punkcie.
 
Iza trzymaj sie, spokojnie lez a wszystko bedzie dobrze!

Ja wstawiłam kruszona ze śliwkami do pieca, Basia śpi maz sie zebrał i pojechał do pracy wiec leżakuje z moim czworonogiem :p Mowię do mojego ze mógłby mi zdjąć kartony z ciuszkami to bym poprzebierala a on ze mam leżeć i może nie przeginać [emoji15] w ogóle jak wstał rano i zobaczył mnie nad tym ciastem to stwierdził ze mi sie cos pomyliło. Ech no ale gon mówił ze trochę mogę sie ruszać, zreszta jutro sie okaże czy taki domowe krzątanie (bardziej kuchenne bo porządków nie tykam) wpłynęło na szyjkę. Tak chciałabym mieć zgodę by Basika ze szkoły odbierać. Jutro jej wielki dzień:) Pewnie wieczorem mnie stres dopadnie a tak naprawdę od poniedziałku jak sie lekcje zaczną.
Dzisiaj do mnie przyjeżdża kumpela tez w ciąży, ona termin koniec października wiec będziemy leżeć i sie objadać plackiem (jak wyjdzie) [emoji39]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój maluszek też chyba bardzo nisko bo go czuję właśnie w okolicach kaśki. Główką czasem tak napiera , że to aż boli...

Ja też porządków ostatnio prawie w ogóle nie tykam. Mąż ma sprzątać i tyle. A jak czasem jez lekki bajzel to też nauczyłam się z tym żyć i wiem, że prędzej, czy później to posprząta. Moja macica po 3 cięciach więc też muszę na nią bardziej uważać. Nie chciałabym żeby przez moje instynkty wicia gniazda dziecko ucierpiało więc olewam sprzątanie :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry