reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Teraz już lepiej bo mdłości trochę ustąpiły [emoji4]
No to kochana życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Nie chowaj uczuć, krzycz i je okazuje bo widzisz potem cierpisz. Człowiek czasem Ne chce ranić najbliższych ale nie da się... mam nadzieję, że to szybko minie i będziesz mogła wrócić do konczenia prawa jazdy. A jak Ci szło?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kochane :) ale mnie tu dawno nie bylo, patrzac po ostatnim wpisie, minal ktorys miesiac.
Brak czasu robi swoje, od wrzesnia po 10 latach powrocilam do szkoly, jest mega ciezko. Najgorsze to pogodzic dom, dziecko, prace i szkole, ktora jest co tydzien. Kazdy piatek sobota i niedziela. Nie wiem jak dlugo tak wytrzymam, ale probuje....to moja szansa na przyszlosc i warunek abym pracowala tam gdzie pracuje.....
Anik. jak sie czujesz?
Paulinka powrotu do zdrówka....tule
 
Hej dziewczyny
Olisiaa- powodzenia w szkole :)
Anik-jej, już za chwilę półmetek.
Paulinka- przytulam i trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się pomyślnie.

U mnie w domu trwa ogarnianie chaosu- od 1,5 miesiąca mieszka z nami babcia męża, która ma 102 lata. Jak na swój wiek, jest całkiem samodzielna ale i tak to trochę jak z 3 dzieci w domu. Między domem a pracą staram się jeszcze ogarnąć jej mieszkanie ale idzie to jak po gruzie. Mam nadzieję, że do świąt się jako tako z tym uporam.

Buziaki dla Was i Waszych pociech. Jak one sobie radzą?
 
Olisiaa dasz rade :) wierzę w Ciebie i trzymam kciuki :) na pewno jest ciężko. A to roczna czy dwuletnia?

Katasza ja sobie wyobrażam jak wygląda mieszkanie z babcią... mam nadzieję, że nie jest bardzo dokuczliwa, uparta itp. ;)
Ja jutro wybieram się do rodziców. M musi pomalować pokój - mieliśmy stawiany nowy komin wiec jest masakra - na parterze i na piętrze. Rozwalone gładzie, wszystko ubrudzone...
Krzyś jest trochę przeziebiony idę z nim jutro do lekarki i prosto z ośrodka pojedziemy sobie do mojej mamy. On się bardzo ucieszy, M.bedzie miał czas nadrobić a i ja trochę odpoczne :)
Jak dziewczynki? Alusia juz dużą panna... :)

Paulinka odezwij się co u ciebie :)


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj Anik powiem Ci, że babcia potrafi dać w kość. Wczoraj o 22 przewalałam całe mieszkanie bo ona MUSI mieć swój szal. Przewaliłam wszystko i szala nie ma. Nie wiem co z nim zrobiła. Dziś od rana dalszy ciąg bezowocnych poszukiwać. 2 tygodnie temu była afera bo ksiądz miał przyjść w pierwszy piątek miesiąca i ona MUSI włosy na wałki zakręcić. Na nic tłumaczenia, że już od lat włosów nie kręci. Na nic tłumaczenia, że ja nie mam w domu wałków bo nie używam. Ona MUSI. Tyle dobrego, że jest samodzielna i na chodzie bo inaczej nie wiem jakby to wszystko funkcjonowało. Do tego jeszcze najlepiej jakby dziewczynki siedziały cały dzień grzecznie i nic nie robiły. Nie mogą wejść na krzesło, nie mogą piłką porzucać bo spadną, bo się uderzą, bo sobie zrobią krzywdę. A one jak to dzieci- mają mnóstwo energii, wszędzie ich pełno.

Dziewczynki ogólnie dobrze. Ula się nam roztańczyła- w piątki ma dodatkowe zajęcia z tańca w przedszkolu a w soboty chodzi na balet. Do tego ma jeszcze w środy zajęcia sportowe. I mimo tych zajęć (sama chciała na wszystko chodzić) to energii ma aż nadto ;) Alusia za to jest łobuz nieprzeciętny. Dalej chodzi do żłobka bo w naszym przedszkolu nie było naboru dla 2,5 latków. Mam nadzieję, że od września będą już razem chodziły to łatwiej będzie je ogarnąć.

A jak Krzysiu? Czeka na rodzeństwo?
 
Oj no to masz z babcią... ja tez to przez jakiś czas przerabialam i jednak ciesze się, że została sobie z teściem ;) mimo mobilności strasznie wszystko niszczyła...

Krzyś czeka. Ostatnio nawet kazał M.przemeblowac swój pokój żeby łóżeczko można wstawić ;) no ale na początku będzie pewnie ciężko. Z niemowlakiem nie da się przecież bawić...

Poza tym u nas trochę remontowo. Sypialnie chcemy odświeżyć i zmienić meble. Gdzieś przecież łóżeczko trzeba będzie upchnac ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny
Anik. to szkola dwuletnia. Jestem juz po pierwszych egzaminach i w sobote mam kolejny, za dwa tygodnie nastepne, wiec kumulacja dopiero sie zaczyna. Jest ciezko, tym bardziej ze odwykłam od sprawdzianow testow i egzaminowania. Streuje mnie to i łapie sie na tym ze z nerwow zapominam czego sie nauczylam i mam pustke w glowie
 
reklama
Do góry