reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Ivi dobrze ze u Ciebie wszystko ok. Długo jeszcze?? Poziomki co u Ciebie?

U mnie trzęsienie ziemi było bo z roboty dobra zmiana mnie wywaliła. Teraz siedzę 3 miesiace w domu i się ciesze w sumie. Bo najmlodsze zaczely Zlobek i chorują od razu wszystkie. Z niani zrezygnowałam bo już niepotrzebna. W grudniu zaczynam nowa prace i mam nadzieje ze do tego czasu dzieciaki się wychowują. A jak dobrze pójdzie uda mi się od razu pociągnąć rodzicielski i pójdę na początku tylko na pół etatu.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milla mnie też z pracy zwolnili rok temu.. Teraz rozkręca swój b biznes, miałam czas na przemyślenia, dzieci, ogarniecie domu. Na początku była to katastrofa teraz mysle że tyko był kopniak motywacyjny :) ufff

Poziomki chodzisz czy się b kulasz. Ile pozostało do dnia w którym ujrzymy poziomka ??

Moje dziecko najstarsze uparlo się na klase sportowa i tak o to tym sposobem 3 razy w tygodniu ma na 6.30 basen (3h dziennie). Dziś jest ten dzień. Pije już kawę, zaraz będę mylą podłogi i do pracy :)

Miłego dnia dziewczyny odezwijcie się co u was :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje że nie zapesze witając się z Wami ale jestem w (ok.) 17 t.c. i w lutym na świat przyjdzie nasze trzecie szczęście :) mam dwóch synów 6 i 2 lata :)
To tak jak u nas [emoji4] dwóch chłopców, a teraz oczekujemy córeczki [emoji3] termin również na luty.
Pozdrawiamy

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178]
21tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
ja cie moge natchnac pozytywnie :)Mialam ciezkie ciaze,3 ciaze chorowalam na cholestaze ostatnia dosc ciezko przechodzilam. mam piatke dzieci. Pierwsza trojka co dwa lata i miedzy 4i 5 jest 2,5 lat roznicy. Da sie przezyc i ogarnac ;)
Cześć fajnie słychać że da się ogarnąć niedługo u mnie będzie piątka [emoji4] mam trzech chłopców między nimi jest 4 lata różnicy po najmłodszym po 2,5 roku nasza niespodzianka córeczka teraz też będzie 2,5r ale jeszcze nie wiemy na kogo czekamy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stefa widze ze jestes w swoim żywiole z tym klubem. Az miło patrzeć bo widac ze Cie to rajcuje [emoji5]

Moje dzieci chodzą 6 razy w tygodniu na treningi... Zeby sie chociaż zmeczyly[emoji30]

Miło widzieć ze sa nowe mamy[emoji5] ostatnio jakoś pustawo było

Laski meldować co tam u Was!!

Dajcie jakieś sposoby na wywołanie porodu bo ja juz dziekuje[emoji24]


http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Stefa widze ze jestes w swoim żywiole z tym klubem. Az miło patrzeć bo widac ze Cie to rajcuje [emoji5]

Moje dzieci chodzą 6 razy w tygodniu na treningi... Zeby sie chociaż zmeczyly[emoji30]

Miło widzieć ze sa nowe mamy[emoji5] ostatnio jakoś pustawo było

Laski meldować co tam u Was!!

Dajcie jakieś sposoby na wywołanie porodu bo ja juz dziekuje[emoji24]


http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
Najprzyjemniejszy który znam to seks ale taki prawdziwy a nie aby było[emoji14][emoji13]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie melduje:D dzis siedze na komórce bo nie jestem w stanie wstać z łóżka- ciśnienie na poziomie 90/33:D

Poziomki trzymaj sie :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry