reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Trzymam mocno kciuki zeby to jednak byl jakis krwiaczek czy cos

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje ;) mam nadzieje , że przetrwam to . Najbardziej boję się tego rozczarowania sobą , bo to co jest dla innych blachą prostą sprawą dla mnie wymaga dużo wysiłku i szczęścia ;(.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rano było bardziej teraz tylko na papierze mam jak idę do toalety .
Wczesniej miałam bóle brzucha , teraz troszkę ustały ( wziełam nospe ) i teraz leżę :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ovli jak sie zmniejszylo to dobrze. Moze przy zagniezdzaniu sie zrobil jakis krwiaczek albo naczynko peklo. Bo fasolka sie przez kilka dni wgryza. Jak zrobi sie braz albo calkiem przejdzie plamienie to bedzie wszystko dobrze.
Trzymam kciuki.
Napisz jutro czy cos sie zmienilo.
Pomodle sie przed snem za Twoja Fasolke:*

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ovli jak sie zmniejszylo to dobrze. Moze przy zagniezdzaniu sie zrobil jakis krwiaczek albo naczynko peklo. Bo fasolka sie przez kilka dni wgryza. Jak zrobi sie braz albo calkiem przejdzie plamienie to bedzie wszystko dobrze.
Trzymam kciuki.
Napisz jutro czy cos sie zmienilo.
Pomodle sie przed snem za Twoja Fasolke:*

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuję ci bardzo [emoji173]️. Jesteś kochana . Oczywiscie , że dam znać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli kochana każdy organizm jesu inny nje obwiniaj sie o nic !! Pomodlę sie by było dobrze - w razie czego mam 2 opakowania luteiny 100 bez jednej tabletki mogę Ci odstąpić bo lezą jus jakis czas i sie zastanawiam co z nimi zrobić wied w razie czego daj znac gdzie wyslac ! Bedzie dobrze kochana !




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry