reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny. baaaaaardzo długo mnie tu nie było i nie bardzo ogarniam co Tu sie dzieje. pewnie juz nie nadrobię ale postaram sie być znowu na bieżąco. Jak wasze maluszki.?
Oto mój primaaprilisowy loczek.
WP_20160807_006.jpg
 

Załączniki

  • WP_20160807_006.jpg
    WP_20160807_006.jpg
    392,3 KB · Wyświetleń: 514
A tu nic cisza i mało kto zagląda już ;)
Piekne loczki :) mój Ma kitki tez całkiem całkiem ;)
Dziś cię dzień bo szczepienie i w ogole rano wstala szybko w dzień spała tylko godz i popołudnie oraz zasypiam wieczorne istna masakra. Dawno tak nie było
 
U nas tez jest wszystko na NIE. :) ale co do czego to i tak weźmie albo przyjdzie. :D

Dziewczyny piszecie ze jeszcze karmicie maluchy. :D u mnie miesiąc po porodzie brakło mojego i przeszedł na modyfikowane ale jak skończył 4 miesiące to nawet tego mleka nie chcial. Był na kaszkach. Potem zupki deserki jakos to wyszło. A teraz jak mleko to tylko z płatkami na śniadanie i serki jak ma chęć. :) próbowałam kakao ale tez nie chce.
 
Ostatnia edycja:
Coś Ty próbowałam już chyba wszystkiego. Najlepiej to parówki, kanapka z pasztetem makarony jakiej kluski no i mięcho oczywiście.
Ale tak to nie ma jakiegoś problemu jesli chodzi o to mleko. Dzis aż sama byłam w szoku zjadl z tatą rano całą miseczkę płatków na mleku tylko musza być takie które mu smakują bo nie wszystkie podchodzą.
 
Chyba już niewiele osób... Ktoś tu był w ciąży, nie pamiętam nicku Urodziłas już? :D

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
Netta ;)
Lokata a Ty jak tam jeszcze w dwupaku ? Jak tam już zazdrość sie rodzi w dziecku ? ;)

Majka coraz więcej gada czasem to nas tak rozwala jak coś powtarza po nas albo naśladuje :)
A ja się rozwijam szyciowo w dalszym ciągu ;)
 
Ooo właśnie Netta!
Ja w ciąży do grudnia Ninka nie czai co się kryje w brzuchu ale często przychodzi i go glaszcze czy puka rączka Sama u siebie podwija bluzkę i porównuje wielkość :) mam nadzieję że sobi poradzi z akceptacja rodzeństwa Będzie miała siostrę do zabawy wiadomo na początku nie będzie miała z niej pożytku

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry