reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wolałabym brać metylowany bo cały czas taki brałam przerwałam na miesiąc bo czekałam na wizyte i miałam doła wiec mi wszystko jedno było teraz znów zaczelam ale folik bo mi nie przepisal a pytalam.
Kochana te 5 o której pisalaś to zwykły kwas tylko wieksza dawka
My tu w większości bierzemy metylowe kwas b12,b6 mnie tez Malina coś gadał ze nie trzeba ja mu ze genetyk kazała on to niech pani bierze + fembion i biorę :-)
 
reklama
Kurcze myślicie że lekarka mi przepisze czy tylko genetyk? To jest kwas b12 tak się nazywa? Miałam kiedyś kontakt do genetyka ale nie poszłam bo trafiłam na inna lekarka i ona zleciła mi dużo badań genetycznych a jak mi wyszło mlr 0 procent to odrazu na szczepienia skierowała i tak trafilam do Maliny trochę się już gubię
 
Nie wiem do końca co miałam komu odpisać, ale zapamiętałam że Nafoczce miałam [emoji1]
Otóż Foczusiu Kochana, wczoraj były lody w Maku, a dziś były w domu i to z szarlotką na ciepło hahah no ale syn to Cię równo podsumował [emoji23] i pamietaj jeszcze jedno "Szczęście sprzyja lodożercom" [emoji6]

Dobrej nocki [emoji8] ciężki tydzień mnie czeka, podliczanie miesiąca i pierwsza zmiana [emoji4]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Nie wiem do końca co miałam komu odpisać, ale zapamiętałam że Nafoczce miałam [emoji1]
Otóż Foczusiu Kochana, wczoraj były lody w Maku, a dziś były w domu i to z szarlotką na ciepło hahah no ale syn to Cię równo podsumował [emoji23] i pamietaj jeszcze jedno "Szczęście sprzyja lodożercom" [emoji6]

Dobrej nocki [emoji8] ciężki tydzień mnie czeka, podliczanie miesiąca i pierwsza zmiana [emoji4]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
A co tam, Foczusia tez lody lubi :D w końcu to ssak z krainy lodu :p
Zatem uśmiechnij się czasem pod noskiem jak juz będziesz tak ciężko pracować :D
Gdy się zacznie od soboty w poniedziałek mniej bedzie roboty :D

Kurcze myślicie że lekarka mi przepisze czy tylko genetyk? To jest kwas b12 tak się nazywa? Miałam kiedyś kontakt do genetyka ale nie poszłam bo trafiłam na inna lekarka i ona zleciła mi dużo badań genetycznych a jak mi wyszło mlr 0 procent to odrazu na szczepienia skierowała i tak trafilam do Maliny trochę się już gubię
Czajak b12 i b6 to witaminy a b9=kwas foliowy. One są bez recepty. Ten zwykły kwas foliowy 5 mg tez kupisz bez recepty ale to zależy od apteki.
Pozdrawiam :*
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

fondie - powodzenia na dzisiejszej wizycie, trzymam kciuki :tak:

Mam też taka prośbę organizacyjna. Ponieważ jest kilka dziewczyn o podobnym niku typu !Lamia, Lumia, Liluli, Lilia i mi osobiście trochę sie wasze wpisy płaczą to kochane (nie pisze tego zlosliwie tylko z własnego braku IQ) nie zmieniajcie avatorow bo ja np jestem wzrokowem i jest łatwiej pokojarzyc kto jest kto :*

Obiecuję nie zmieniać, chyba, że za zgodą :D

Miłego dnia dla wszystkich girlsów :)
 
Chyba się umowie do genetyka bo każdy lekarz mi co innego mówi wy co innego i juz jestem zielona:)) tez trzymam kciuki powodzenia
 
reklama
Fondi kciuki!!!!!
Aniołeczki ja w krzakach,do południa ogarniam wszystko,bo od 16 mdłości jak cholera.
Starszy syn zaczyna się domyślać ,ale jakoś wkręcam mu bajeczki.
A w sobotę byliśmy u babci i co??? jak mnie zobaczyła to mówi; kochana ty w ciąży jesteś. A ja zbladłam,; i mówie-''nie babcia'' a ona urodziłam 5 dzieci to wiem ,nie ukryjesz przede mną. I babcia już wie!! i mówi ''teraz będzie dobrze -zobaczysz!!
Kochana babcia :) i to mojego M ,bo swojej już nie mam.
Wizyta jutro ,o 10 proszę o kciuki.
 
Do góry