reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
marlena zalatwilas wszystko?
kiki, kathana, happybabymama jak widze co sie dzieje w pl w tym temacie (I wielu innych) to mnie krew zalewa I odechciewa mi sie powrotu do kraju kiedys.. To co sie dzieje to szczyt bezczelnosci I hipokryzji bo takie ustawy odbija sie najmocniej na niedoedukowanych kobietach I na tych najbiedniejszych, ktorych nie bedzie stac na profesjonalna opieke prenatalna na swiecie. A poza tym nie jestem w stanie zrozumiec jak ludzie potrafia o tak dramatycznych momentach zyciowych tak jednoznacznie sie wypowiadac, ze nie I koniec I ma byc tak I tak. nie byli w takiej sytuacji, nie widzieli nawet w swoim zyciu mocno niepelnosprawnego dziecka, wiec nie maja prawa mowic innym jak TRZEBA sie zachowac w takiej sytuacji. ehh..
 
@askl25 ja mam bóle miednicy I spojenia lonowego, przez ostatni miesiac lekko a ostatnie dni tak że nie moge chodzic, dostałam skierowanie na fizjoterapie.

@kolorowaMama Ciesze sie jestes w Domu, takim przez duze D.

@Czoperka tutaj w UK porody domowe sa dość popularne ale tylko jesli cała ciaza przebiega prawidlowo I polozna I lekarze nie widza przeciwwskazań, nawet wanne mozna wynajac do porodu w domu w wodzie.
Ja z moimi cudami z przyjemnoscia urodze w szpitalu.

@MamusiaToJa trzymam kciuki.

Jestem po wizycie u poloznej, mocz czysciutki tylko maleństwo tak nisko z głowa ze przy sikaniu boli I uciska na wszystko.
Serducho super, tylko mlode sie chowalo przed nasluchem I kopalo jak szalone.
Dostałam skierowanie do fizjoterapeuty I zalecenie ze jak sie ból nasili to wziasc zwolnienie od lekarza. Teraz 12tego glukoza, 17tego konsultacja, 18 polozna I 24 usg.
 
Dziecko zdrowe,ułożone główka do dołu.
Dzisiaj tylko podgladalismy,za dwa tyg będziemy mierzyć dokładnie. Wychodzi 20-21 tc czyli tak jak powinno być bo według mojego gin mam 22.Szyjka ok,zamknięta,wszystko jak trzeba.Powiedziałam, ze mam nudności i boję się o ta glukoza i dostałam skierowanie na test na cukier z krwi.W domu sprawdzę jak to się nazywa.
Iiiiiiiii.....DZIEWCZYYNKA!!!!! Muszę pisać że jestem mega szczęśliwa? :rofl2:
Mam tylko nadzieję, ze naszej Julce się po drodze nie odmieni.
Buziaki :*****
 
Dziecko zdrowe,ułożone główka do dołu.
Dzisiaj tylko podgladalismy,za dwa tyg będziemy mierzyć dokładnie. Wychodzi 20-21 tc czyli tak jak powinno być bo według mojego gin mam 22.Szyjka ok,zamknięta,wszystko jak trzeba.Powiedziałam, ze mam nudności i boję się o ta glukoza i dostałam skierowanie na test na cukier z krwi.W domu sprawdzę jak to się nazywa.
Iiiiiiiii.....DZIEWCZYYNKA!!!!! Muszę pisać że jestem mega szczęśliwa? :rofl2:
Mam tylko nadzieję, ze naszej Julce się po drodze nie odmieni.
Buziaki :*****
ale super gratuluję :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!

Witajcie po weekendzie. Ale tu sie dzieje ! [emoji4]

MamusiaToJa gratuluje córci, świetne wieści!

Askl gratuluje wizyty, mam nadzieje Ze dzidzia zmieni ułożenie i przestanie Cie bolec

Kolorowa welcome home [emoji4]

Ja na weekendzie w swoich rodzinnych stronach. Chciałam sie Wam pochwalić - moja siostra w ciąży !! Tak długo sie starała i w koncu wyszło [emoji173]️[emoji173]️ wczoraj byłyśmy i ginki i ciaza potwierdzona [emoji4]
Tylko radość nieco stłumiona, bo cos plamien dostała. Pierwszą ciąże taka idealną miała a teraz problemy. Ale ginka nie widzi żadnego krwiaka, mamy byc dobrej myśli. Leżanko i luteinka.. Miała któraś takie brązowe upławy w 6tc? Ona po cesarce dwa lata jest. No ale wiadomość dodała wszystkim nam skrzydeł, trzymamy kciuki za małą fasolkę [emoji4]
Całuje Was wszystkie, za miało czasu mam Zeby odnieść sie do postów z weekendu ale pózniej nadrobię. Zycze zdrowka wszystkim pociągającym!

Aaa i dzis idę na Bridget Jones [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam a ja jakiegoś wrzoda albo coś dostałam na wardze sromowej na samym dole taka górka boli jak dotykam wygląda ja syf i troche się przejełam czuć jak dotykam ze jests pod skurą nie głębiej lekarz dopiero za miesiąc kurcze chyba do niej zadzwonie i pujde prywatnie bo sie przejełam jak chole...
 
reklama
MartynaM i inne mamuśki maluszków, podziwiam Was za siłę. Czytam z lekka przerażona, bo chciałabym drugie dziecko, jak naszybciej po tej ciąży i widze, co mnie czeka [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry