reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiktorka ja akurat w to nie wierze co lekarz mowi np do 2 tyg pani urodzi. Przykład beliny i innych dziewczyn ze wszystko pozamykane a poród za pare godzin . A u Beatki widzisz główka juz wyczówalna a nic sie niedzieje. Dlatego trzeba cierpiliwie czekac i nie ma co sie nakrecac.
 
Ala ja sie nie nakrecam po prostu wybrałam termin z usg bo on mi bardziej odpowiada (8.10) i mocno wierzę, że moj wysiłek pozwoli mi wszystko przyspieszyć :p
Oficjalnie mogę przyznac, ze nie czuję sie juz dobrze a koncowka jest tragiczna tak bardzo, że zaczynam byc pewna, że poprzestane na jednej dzidzi
 
Ja wlasnie pytalam o antykoncepcje na ktora sie zdecydowalam podczas tej wizyty i w połogu udam sie do niej.
No jedyny plus ze ta glowke wyczuła i naprawde jest nisko to mnie tylko ucieszylo:)
Odwiedzilam przy okazji kolezanke na patologii ciazy bo od sob od terminu lezy i czeka,chociaz wiem gdzie sie tam zglosic :D
 
Betka może wyjdzie do 30:p
latka ja tez chciałam z 2, ale sama ciąża też nie dla mnie więc pozostaniemy przy małej rodzinie. O widzisz i ja musze mojego zapytać o tabletki anty
 
Jejku ja się czuję okropnie. Nie spałam większość nocy, wszystko mnie dziś boli, apetyt mam ogromny, jadłam dziś już chyba wszystko. Mój mąż chory, ale pojechał teraz na 3 dni w delegację. Już nie wiem co lepsze, czy żeby został i był ze mną, czy żeby go nie było i nie kichał i kaszlał na mnie.
Moja mała mam nadzieję, że nie wyjdzie jeszcze w tym tygodniu. Niech się wszystko ustabilizuje, tata wyzdrowieje i wróci, w sobotę ma przyjechać jeszcze szafa do przedpokoju to bym to wszystko jeszcze uporządkowała, bo szafa mojego maleństwa trochę robi za graciarnię przedpokojową. Straszny mam dziś dzień :(
Betka mi też powiedział ginekolog że wyczuwa główkę już pod palcami tak jest nisko (w zeszły poniedziałek), ale szyjka trzyma (termin na 09.10).
Ja ogólnie bardzo dobrze znoszę ciążę i myślę, że jeżeli poród mi tego nie nakręci negatywnie to zdecyduję się na kolejne :)
 
Ja tez dobrze znoszę ciążę tylko tyle lat staran i boje sie ze chwila minie i zajdę w kolejna ciaze dlatego zdecydowalam sie na implant moj w sumie nie odsunal tego pomyslu tylko poparl,zawsze jest mozliwosc wyjęcia implantu.
 
Ja się właśnie boję czy znowu nie będzie problemu z zajściem. O tą ciąże starałam się równo 2 lata. A co do antykoncepcji to na początek prezerwatywa a później się zobaczy:)
 
reklama
Do góry