reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Zdrówka dziewczyny!
Amica kciuki za połowówkowe!
My czekamy jeszcze dwa dni do badan

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178]
21tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
reklama
Aaale się nastalam nad stolnica :/ pierogów nalepilam tak że teraz mnie plecy bolą :( ale Tymek cały czas dotrzymywal mi towarzystwa, wiercil się w brzuchu :D My jutro wizyta, lecę po przedłużenie L4 a na pewno zajrzymy co tam u synka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia kciuki zaciśnięte daj znać po wizycie :) kurtka fajna tez musze się ogarnac za czymś bo w żadną juz się nie dopinam a co mówiąc dalej :)

Jagódka zestaw kanapek nieziemski ogórki i nutella :) ale najważniejsze że smakuje :)

Chorowitkom zdrówka zdrówka zdrówka :)

Sojnabig pierogi ale bym zjadła chęci narobilas :)

A u mnie jakis spadek formy juz myślałam że po tych upalach będzie lepiej ale kilka dni i znowu kołatania serca i tętno nieziemskie masakra ale podejrzewam ze od tarczycy bo mi znowu hormony poleciały w dół brrr
 
Asia3003 super kurtka !!! Sama bym taka kupila :) tylko zamowilam z H&M jeszcze jedna i zobacze ktora lepiej lezy..
Trzymam kciuki za polowkowe !!!
U nas tez ochlodzenie od kilku dni i musze chyba poprzebierac ubrania na jesien... Wczoraj bylam u kardiologa, zrobil mi ekg i badanie krwi na hormony tarczycy, w piatek echo serca a najgorsze ze maz nie chcial ze mna isc i kompletnie nie rozumialam co mowila lekarka oprocz gratulowania synka :) no i jeszcze mnie zwazyli... Kurcze ja tak szybko tyje ze do konca ciazy dobije do 100 :(
 
Hej ja mam taką parke dluga, w sumie płaszcz z zary bo ja jestem niska to mi do kolan siega :) sprawdzony w jednej ciaxy juz, służył mi z pół roku bo jest dobry na jesień, zimę i wiosne. W ciazy to wiązanie wypada pod biustem i nad brzuchem.

Ja jestem wykonczona, sasiadka mi wczoraj porzuciła dzieci na 2h a były 4h, pod koniec to już mi się płakać chciało byłam taka zmeczona. A jeszcze jutro i pojutrze maja przyjsc. Do dziś jej nie mogę też zapomnieć ze jak urodziłam zosie to w dzień wyjścia ze szpitala przyprowadziła mi dzieci do pilnowania..., byłam tak zdziwiona ze sie nie odezwałam nawet.
 

Załączniki

  • a38c3e08bc650c2907a7434117ea4361.jpeg
    a38c3e08bc650c2907a7434117ea4361.jpeg
    47,1 KB · Wyświetleń: 66
A Ty jej też dziecko podrzucasz? Bo jak nie, to ja nie rozumiem takiego układu.. Tak to można dziecka siostry czy brata popilnować a nie obce. Tym bardziej, że jak widać nie czujesz się na siłach.
Ja dziś odpuściłam maraton po sklepach meblowych, może jutro się uda.. Zawiozłam Klaudię do szkoły, zwolnienie do pracy, pogadałam z kumplami i koleżankami. Wpadłam do kosmetyczki na hennę, bo akurat miała trochę wolnego. Właśnie placki ziemniaczane robię, mąż ma kupić kiszoną kapustkę, to zrobię surówkę do nich.
 
reklama
A Ty jej też dziecko podrzucasz? Bo jak nie, to ja nie rozumiem takiego układu.. Tak to można dziecka siostry czy brata popilnować a nie obce. Tym bardziej, że jak widać nie czujesz się na siłach.
Ja dziś odpuściłam maraton po sklepach meblowych, może jutro się uda.. Zawiozłam Klaudię do szkoły, zwolnienie do pracy, pogadałam z kumplami i koleżankami. Wpadłam do kosmetyczki na hennę, bo akurat miała trochę wolnego. Właśnie placki ziemniaczane robię, mąż ma kupić kiszoną kapustkę, to zrobię surówkę do nich.
No niestety się z tobą nie zgadzam, ja uważam że trzeba sobie pomagac, nie wazne czy siostra czy sasiadka. Tylko uważam też ze jak się umawiamy na 2 h to są dwie a nie 4. A już w ogóle nie uznaje meczenia matki dwa dni po porodzie. Ja nie odwiedzam przez co najmniej tydzień chyba że przyjaciolke, ktora chciala albo kogos kto potrzebuje pomocy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry