reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Waszystko wporzadku :) uff :) maluszek ma ponad 4 serduszko ładnie mocno bije :) dzisiaj wyszło równo 11tyg i termin porodu znów sie przesunął czyli wychodzi mi miedzy 16a 21.04 :) 7.10 mamy badania prenatalne :)


0d1yrjjgdubgvxu4.png

w5wqio4py03s1fij.png
 
Dziewczyny, w piątek prenatalne. Tak się boję... bo to jednak 39 lat :( tak dziwnie pokombinowalam, że mam 2 niezależne skierowania. Do 2 różnych poradni. I nie wiem, wykorzystać i iść dwa razy?? Dzwoniłam do NFZ zapytać, czy mozna i Pani (bardzo mila) powiedziała, ze oczywiście. To pierwsze miałabym teraz w piątek (30.09) a drugie 5 października. .. co myślicie??
Bez obaw, wszystko będzie dobrze. Bądź dobrej myśli i staraj się nie stresować... jeżeli masz okazję idź na dwie wizyty, przecież nie zaszkodzi... ale w sumie jak będziesz zadowolona i uspokojona po pierwszym badaniu to ten drugi jest niepotrzebny... chodzi mi o to żebyś nie musiała przeżywać stres dwa razy... ale przemyśl to sobie i wtedy zadecydujesz
 
Chwila moment i zobaczysz swojego bobaska :laugh2: wszystko będzie dobrze, zobaczysz... jak wrócisz daj znać co i jak i nie zapomnij o fotce ;)
troszke sie denerwuje wizyta i nie moge sie doczekac ale bardziej mnie nerwy biora "bo tak":)
napewno napisze ale nie wiem kiedy to bedzie bo nie wiem o ktorej wejde... A potem urodzinowy obiad dla meza wiec moze sie troche zejsc:)
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na kolejne same dobre wiadomości :-)
ja dzisiaj też na tapecie placki ziemniaczane na obiad i zapomniałam że można zjeść z zółtym serem i pieczarkami, dziękuję za pomysł :) :-D ja w domku siedzę już pożegnałam się z pracą i bardzo dobrze mi z tym, synek trochę przeziębiony i siedzimy razem jak wyzdrowieje jadę do pracy wyczyścić kompa, pozabieram swoje rzeczy. W pierwszej ciązy pracowałam do 7 miesiąca teraz robię sobie odpoczynek ;)
Teraz myślimy z mężem nad imionami, dla synka mamy typy a na córcie nie myśleliśmy jeszcze.:biggrin2:
Ja na dziewczynkę mam typy:
Róża (numer 1)
Rozalia
Nadia
Marcelina
Malwina
Nela
Jagoda
Łucja
Lilia/Liliana
Julietta

Co do chłopca
Kuba
Igor
Lukasz
Mikołaj
Alex
Max
Olaf
Dawid
Damian
Kacper

Wiem...trochę sporo...mój M chce po dziadkach nazywać ale mi się jakoś te imiona nie podobają :) jak będzie dziewczynka to na pewno dopne swego[emoji14]co do chłopca mozeee dam ukochanemu się potargowac trochę :)))
 
reklama
Do góry