reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja nie wiem... mój ojciec też jakiś popieprzony! Widzę, że nie ciężko trafic na jakiegoś wariata w rodzinie... moj ojciec ostatnio obrażony na mnie, ze on to się nie ode mnie dowiedział o mojej ciąży i że mu tak przykro, bo on się tak starał nadrobić te wszystkie lata ( jakies 8 lat sie nie spotykalismy, bo miał problem z alkoholem i ja się odsunęłam od tego chorego klimatu) a ja mu nie jako pierwszemu powiedziałam o dziecku... no kurwunia tak infantylny facet, ze az mnie szlag trafił! Niech się cieszy, ze po tym wszystkim co nam zgotował ja się wciąż do niego odzywam, a nie na mnie tu zwala jakąś winę...
p.s większość się dowiedziała nie ode mnie, bo dwa dni po tym jak oznajmiłam w klubie, że przestaje trenowac ten wydał oficjalne oświadczenie więc nawet nie miałam szans...

P.s 2- mam nadzieję, że nasze dzieci nie będą tak na swoich rodziców marudzić jak my tutaj;)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
A co do 500+ to w Tesco mnie jeden dziad zaczepił, że dzieciaka zrobiłam drugiego by kasę mieć hahaha. Ludzie są bezczelni :D
Już normalnie w ciaze zajść nie można.
A my nosmy głowy wysoko i tyle :D
Ludzie będą gadać, teraz, jutro, za rok.
Trzeba mieć to gdzieś. Ważne by mieć szacunek do samego siebie :)


Ciekawe jak sancia i czy już po ślubie jest :)
 
No to ja nie oglądam bo tylko stres mnie weźmie, teraz łatwo się wzruszam...
Moja kuzynka miała kilka podejść in vitro, a tak bardzo chcieli mieć 4 dzieci.
Przez to małżeństwo im się sypie...
A już po 40 są....
ja ogladam i becze za kazdym razem :( serce mi peka jak widze rozpacz tych ludzi :( wspolczuje kuzynce, co ona musi czuc :(
 
A co do 500+ to w Tesco mnie jeden dziad zaczepił, że dzieciaka zrobiłam drugiego by kasę mieć hahaha. Ludzie są bezczelni :D
Już normalnie w ciaze zajść nie można.
A my nosmy głowy wysoko i tyle :D
Ludzie będą gadać, teraz, jutro, za rok.
Trzeba mieć to gdzieś. Ważne by mieć szacunek do samego siebie :)


Ciekawe jak sancia i czy już po ślubie jest :)
pomysl co o mnie mówią [emoji23]
a moj ex nie może przeżyć ze mam wiecej kasy niz on [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję wam dziewczyny rodzinnych relacji. Mój teść też tak potrafi stwarzać ale głównie jest zazdrosny o relacje teściowej z wnukami (ja pierdu :0). Taty nie mam. Natomiast moja mama też czasem ma pretensje że się ostatnia dowiaduje ale ona robi tak samo więc niech się nie dziwi

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Huuuu hu hu hu Boże to teściowa kosmos...
Lux my się gdzieś na kawusie musimy spotkać, gdzieś pośrodku, może w Pile?
Bo widzę, że mamy że sobą mega dużo wspólnego no i tematy podobne.

Ta twoja teściowa to chyba jak w mojej rodzinie. Prosisz, mówisz że pomożemy, a ona po cichaczu coś zrobi i lamenty ma calą okolice, że hej nikt nie pomógł i się nie domyslilam, że w tym dniu i o tej godzinie ona będzie coś robić, co mógłby zrobić ktoś inny z rodziny.
Czary gary czytamy w myślach!
a gdzie masz blizej? Murowana Goslina? Pila? co tam jeszcze?
a tesciowa ma juz chyba taki wiek :D ale ale moja szwagierka zaczela sie interesowac moja ciaza :D chyba :D tylko, ze mi to wisi i w piatek jak tu byla to zakluczylam maly pokoj i jej mina, jak zaczela szarpac klamke byla bezcenna :D haha, niestety ubranek malego nie schowalam! i przeryla mi je, bo lezaly w duzym pokoju
 
Do góry