reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki dziewczyny :)
Małą spakowałam w osobną torbę jak prof. zdecyduje o zakończeniu ciąży to P ją dowiezie.
Dobrze, że wszystko poprałam i naszykowałam wcześniej.
Jak tylko jutro coś będę wiedziała dam znać.

Gloria kawał dziewczynki :D Jeszcze raz gratuluję, niech chowa się zdrowo :D
 
reklama
Dzięki dziewczyny :)
Małą spakowałam w osobną torbę jak prof. zdecyduje o zakończeniu ciąży to P ją dowiezie.
Dobrze, że wszystko poprałam i naszykowałam wcześniej.
Jak tylko jutro coś będę wiedziała dam znać.

Gloria kawał dziewczynki :D Jeszcze raz gratuluję, niech chowa się zdrowo :D

Gloria gratulacje dziewczynki !! Niech zdrowo rośnie i przynosi rodzicom dużo radości ;) .


Mi też jest przykro z mojego powodu ;( . Nie wiem co teraz nie znam żadnego wyjścia z tej sytuacji ;( .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gloria gratulacje!!! W końcu Marcysia zawitała do Nas, zobaczyć Mamusie i Tatusia ;)
Gratulacje dla Was i szybkiego powrotu do zdrowia :)

Ovli strasznie mi przykro... Trzymaj sie dzielnie :*

Co do różu dla dziewczynek, jest wiele ubranek w rożnych kolorach, ja lubię wszystkie pastelowe, lawendowe ;) które mi sie miło kojarzą, a w ogóle uwielbiam Manke w bieli ;) jakaś biała bluzeczka i granatowe leginsy albo cos w ten deseń. Ale nie ukrywam ze jak chce jej kupić cos fajnego, uroczego... To większość jest z dodatkiem różu - chociaż guzik czy wstążeczką, ale element zawsze musza wsadzić. Ja byłam zagorzala przeciwniczka różu i pierwsze ciuchy jakie jej kupiłam to biel, szarość i żółć ale niestety musiałam sie przełamać bo życie i zakupy zweryfikowało kolorystykę ;)
 
Gloria Mała jest Cudna :* :)
Pewnie nie możesz się napatrzec na Nią co? :D
Ja urodziłam w nocy o 00:30....o 3:00 przewieziono nas na salę.....mąż nas pożegnał i pojechał do domu.....a ja zamiast choć trochę się przespać, zwłaszcza ze poród trwał 21,5 h....patrzyłam na Nikosia i nie mogłam uwierzyć ze w koncu mam swój Cud :) no i ogólnie to bałam się zasnąć żeby ktoś mi Go nie ukradł :D :p
 
Gloria ogromne gratulacje dla Ciebie i męża! Mała jest śliczna, jestem nią zachwycona!:happy: Szkoda, że lekarze szybciej się nie zdecydowali na wywoływanie porodu i cc, cierpiałaś się tylko.
Magdalena trzymam kciuki, żeby to był tylko błąd pomiarowy, daj koniecznie znać po badaniach.
 
Powiem Wam ze chyba jeszcze do mnie nie dotarlo ze ona jest prawdziwa i przede wszystkim moja...nawet jak ja zobaczylam tuz po wyjeciu z brzucha to myslalam sobie kurcze jak to mozliwe ze ona taka duza mi sie zmiescila w brzuchu i ze to zywe dziecko a nie jakas abstrakcja :)
Z karmieniem na razie slabo bo moje brodawki sie zrobily plaskie jak nalesniki i mala nie ma jak chwycic. Dzis maz ma mi przywiezc te nakladki moze cos to pomoze. No i wiadomo ze po cesarce nie tak latwo o pokarm. Wiec jest dokarmiana mm. Ja sie jakos nie zawzinam na kp, jak sie uda to dobrze a jak nie to trudno.
 
reklama
Gloria wszystkiego dobrego dla was obydwóch :) córę masz śliczna , az sie same oczy śmieją do niej.


Gdzieś czytałam że kiedyś robili badanie wód płodowych, że nie było to przyjemne ale sprawdzali czy wody nie sa zielone i jak były to robili cesarkę ale lekarze odeszli od tej metody, a położne tego żałują i szkoda bo nie jedno dziecko pewnie byli by w stanie uratować
 
Do góry