reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Właśnie, mojemu się zdarza zwymiotować i to konkretnie...możliwe że to przez to że raz dziennie dostaje mm? Zawsze się jakoś tak złoży w ciągu doby że cycki mam puste a on głodny no to nie da się nie dokarmić...ale dziś wieczorem jadł tylko z piersi, myślałam że mam niewiele pokarmu bo krzyczał i szukał jedzenia ale gdy go przystawiłam to zwymiotował. Biedak był tak zszokowany że nawet nie zapłakał.

Właśnie miałam Was zapytać bo kompletnie nie mam pomysłu na sytuację gdy będę musiała iść np do ginekologa i nie będę miała z kim zostawić małego... Brać go wtedy ze sobą? Zawsze się zastanawiałam jak samotne kobiety sobie radzą w takich sytuacjach i czy lekarze krzywo nie patrzą...
 
reklama
Też byłam z dzieckiem z nosidełkiem co więcej raz byłam ze swoją starsza córką 4 latką i musiałam ją wziąć ze sobą. Przeprosiłam że nie miałam z kim zostawić. tylko tam było pomieszczenie do przebierania i tam jej kazałam na mnie poczekać.

Nie wiem co do ulewania mi jedynie ulewa jak za dużo zje albo zbyt łapczywie. Tez przy karmieniu w połowie jedzenia ją daję do odbicia, ale nie zawsze chce się jej odbić. Jest mleko mm przeciwko ulewaniu. Przynajmniej tak pisze, nie wiem czy to działa..
 
Ten nutrition to mączka swietojanska która zagęszcza pokarm w brzuchu. Dosypuje to do 25-30ml mojego mleka, ona to wypija, konsystencja takiej papki i potem normalnie cycka daje. Pediatra mi to przepisała;-) troche roboty z tym jest bo trzeba miec zawsze swój pokarm przygotowany ale poprawa spora. Podobno po 3mies całkiem mija ulewanie, cały czas żyje ta nadzieja
 
Ten nutrition to mączka swietojanska która zagęszcza pokarm w brzuchu. Dosypuje to do 25-30ml mojego mleka, ona to wypija, konsystencja takiej papki i potem normalnie cycka daje. Pediatra mi to przepisała;-) troche roboty z tym jest bo trzeba miec zawsze swój pokarm przygotowany ale poprawa spora. Podobno po 3mies całkiem mija ulewanie, cały czas żyje ta nadzieja
a ja widziałam to w sklepie i myślałam że to mleko jest . Dobrze że tego nie kupiłam tak to jest jak się nie doczyta.. tylko przeczytałam że przeciwko ulewaniu..
 
Olaf też dość ulewal moje mleko a sztuczne o wiele mnie, ale już z wiekiem mu mija i jest tego bardzo mało więc myślę że za chwilę i u was się skończy.
Byłam dziś u pediatry bo zrobiło mu się czerwone pod nosem i takie podpuchniete. Bałam się że to opryszczka i też mówi że możliwe że to albo jakiś ropien z gronkowca skorny ... Sam nie zgaduje vo ciężko powiedzieć dał maść i sprawdzać czy za kilka dni się zmniejszy... Mam stres z tym gronkowcem ale powiedział że skorny zejdzie i już a opryszczka już ten wirus mu zostanie. Możliwe że odemnie złapał bo karmie piersią a ja właśnie mam opryszczki pod nosem zawsze.... Dlatego pojechałam bo tak mu to wyglądało.... ahh oby mu zeszło i spokój.... Nawet usg tego zrobił i przy okazji brzuszka. Olaf widać jak od tyłu leżał i pokazał mi że mu prawa strona wygina się w prawo i bioderko też a to od tego że leżał tak w brzuchu mamy dawać go często Na brzuch i podciągnąć nogi ale nie pieluchowac bo tak nam zalecił lekarz od bioderek a słyszałam że już się nie pieluchuje właśnie...
 
Mój nie ulewa, raz mu się tylko zdarzyło. Basia biedne maleństwo :( mnie mama pieluchowala, moja przyjaciółka jeszcze 3 lata temu swojego też także nie wiem. Dziewczyny miałam taka misję, że spaliłam z 1000 kcal jak nic [emoji1][emoji1]
Mały przesikal okropnie prześcieradl, ja sama, szyvko go przebrać on wyje, z nim na rękach schylam się po nowe s końcu polozylam go na łóżku włączyłem suszarkę bo szumis nam padł i przebieram, a mamy taką specjalna wkładkę na jeszcze żeby nie osikal materaca i zakładam, to mi spada[emoji23]prześcieradlo takie dziadostwo z Polski że ledwo wchodzi bo z Ikea w praniu sa, cała mokra bo miałam kombinezon dresowy po domu bo mam dreszcze od tych piersi haha ogień
 
Oj nie cisza:( Moja znów chyba chora, czuje się jak jakaś wyrodna matka. Dziś miała mieć szczepienie i tak ją miał widzieć pediatra.
 
reklama
Do góry