reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Witam was .dawno tu nie pisalam .ale za to czytam was prawie codziennie.postanowilam napisac bo zaczelam sie martwic.dzisiaj bylam na wizycie .moja malutka jest malutka.jestem w 38tyg a ona wazy 2630 .tak wiec drobinka.lekarz kazal sie nie martwic niby jest jeszcze 2tyg do terminu ale ja jakos nie potrafie.szyjka 1.5cm lozysko jeszcze niedojrzale .tak wiec pewnie donosze do konca.jak myslicie urosnie jeszcze moja drobinka ?.wizyte kolejna mam 17o ile wczesniej cos nie zacznie sie dziac .
 
Dziewczyny oby tak bylo.w porownaniu do poprzednich dzieci to naprawde kruszynka nie liczac blizniat bo one byly malutkie.szczeze to ja juz przyszykowana do przyjcia na swiat Zuzi.ale w tej sytuacji chce jeszcze czekac.wozek kupiony kolyska tez .ubranka poprasowane poskladane .a przedewszystjim torba spakowana.
 
Marlenka nie martw się. każde dziecko ma swoje tempo przybierania na wadze. szczególnie ze jak pisałaś wszystko jest ok. łożysko sprawne itp. a zostały jeszcze dwa tygodnie. to naprawdę sporo czasu :)

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
@Marlenka mojej koleżance ginekolog i to dobry cały czas wróżył kruszynkę, ze 2,5 kg i ma chodzić w ciąży jak najdłużej. Młoda urodziła sie pół kilo cięższa, wiec moze nie warto panikować [emoji4]@agica potwierdzam pikatne - u mnie zadziałało przy pierwszym dziecku i nadal działa [emoji6] po wczorajszym pikatnym dzisiaj rano zastanawiałam sie czy torbę pakować do końca, całe szczescie przeszło.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry