reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
1 Październik 2016
Postów
3
Dziewczyny szukam iskierki nadzieję, jestem akurat w 9 tygodniu ciąży, wczoraj bez żadnej przyczyny zaczęłam obficie krwawic, udalam się więc do szpitala gdzie stwierdzono że ciąża nieprawidłowo się rozwija jak by była na 7 tygodniu teraz tylko leżeć i nic po za tym , czy jest dla mojej iskierki jakąś minimalna szansa? Czy któraś z was miała podobna sytuację?
 
reklama
Rozwiązanie
Asia musisz być silna , niestety czasem się zdarza tak , że fasolki są za słabe ...
Najważniejsze się nie poddawać i szybko wracać do staranek , żeby walczyć o swoj mały cud [emoji5]

wff2krhmvaem9yip.png
Dziewczyny szukam iskierki nadzieję, jestem akurat w 9 tygodniu ciąży, wczoraj bez żadnej przyczyny zaczęłam obficie krwawic, udalam się więc do szpitala gdzie stwierdzono że ciąża nieprawidłowo się rozwija jak by była na 7 tygodniu teraz tylko leżeć i nic po za tym , czy jest dla mojej iskierki jakąś minimalna szansa? Czy któraś z was miała podobna sytuację?
Ja obficie krwawilam ale z powodu krwiaka ciąża się rozwijała. Ale przecież 2 tyg różnicy pomiędzy om a usg jest chyba dopuszczalne bo ciąża może być młodsza
 
Kinga ma rację ciąża może byc młodsza moja jest młodsza o 2 tyg a teraz juz 30 tydzień:)
Owulacja się przesunela.
Pozniej dzidzia może nadrobić
Aczkolwiek krwawienie nie wróży nic dobrego. ..nie chce Cie straszyć ale niestety tak jest
A dzidzia mogła przestać się rozwijać np a bije serduszko? ????bo tetno najważniejsze
Jeśli nie wykryto u Ciebie żadnego krwiaka to nie wiem łożysko sprawdzali czy się nie odkleja???
 
Na USG dowiedziałam się ze od wczoraj nie ma tętna, lekarz powiedział że albo sama poronie albo łyżeczkowanie, moje maleństwo nie miało szans niestety , teraz tylko nadzieja że kiedyś będzie dobrze: (
 
Wyobrażam sobie:( moje ciążę były ciężkie i drzalam o każdy dzień więc domyślam się jak to boli, w 2 ciąży do szpitala jechałam 4 razy z myślą że już poronilam
 
Współczuję bardzo :( sama nie umiem sobie wyobrazić abym mogła być w takiej sytuacji :( życzę powodzenia w dalszym staraniu się o dzidzię :* na pewno szybko będziesz się cieszyć kolejnym pęcherzykiem z bijącym serduszkiem :*
 
reklama
Będzie dobrze, wiem przez co przechodzisz,. Tez tego doświadczyłam.

Tylko czas nauczy Cię sobie z tym radzić.

Trzymam kciuki by wszystko poszło dobrze i juz niebawem będziesz mogła starać się o swoją upragnioną kruszynkę.
 
reklama
Do góry