reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Badanie kału i moczu jest ok. Dzis bylismy znowu na pobraniu krwi bo wczoraj im sie nie udalo. Po 14 mam dzwonic do przychodni i polacza mnie z lekarka. Dostal recepte na zyrtec bo straszna skorupa mu sie na skorze zrobila i niby alergia na cos
 
reklama
Czywiscie w przychodni nikt nie odbieral. Zebralam sie i poszlam powkurzalam sie i przyjela mnie lekarka na sama konsultacje wynikow. Wszystko jest ok, zelazo idealne crp ok, mocz ok, kał mimo najwiekszych obaw tez jest ok tylko neutrocytow ma za malo w morfologii a juz z tym kiedys problem mielismy i bylismy przez to zatrzymani w szpitalu w lutym. Ale niby nie musimy sie przejmowac
 
Dopiero udało mi się dokopac na wątek :)
Fajnie dziewczyny ze chłopaki się rozwijają! Jak u Was z rozszerzaniem diety?

Mysiaka - jak się macie?? Dobrze ze wyniki ok, ważne że kontrolowalas sytuację [emoji4] wystraszylam się jak przeczytalam że waga nie idzie do przodu ale widzę że już mama opanowała problem [emoji106]
 
My z dietą ok - obecnie mamy 2 posiłki stałe i woda lub sok wyciskany z sokowirówki i reszta kp. Michał zaczął nieco później bo w 7m jeść ale od razu nie papki a z kawałkami więc plus :) obecnie waży jakieś 9 kg.

Dzisiaj zupka dyniowa krem który zrobiłam zjadł ze smakiem :)
 
Kacperek z waga dalej w miejscu.
Ma neutropenie i z tego powodu 21.11 idziemy na oddzial patologii wieku niemowlecego.
Obecnie jest wszedzie gdzie tylko sie da. Gania psa i kota, ciagnie za ogon, probuje jesc ich karme i wylewa wode, wyciaga z szuflad i wstaje wszedzie gdzie sie da. Wczoraj chodzil po kuchni trzymajac krzeslo.
A co u Ciebie Inis
 
Mysiaka, hej kochana! Kurcze, żadnego powiadomienia nie dostałam że jest odp na wątku.

Neutropenia się nie przejmuj! Z tego co pamiętam na studiach to dzieciaczki łatwo z tego wyprowadzić a po pół roku może nie być śladu po złych wynikach [emoji8] dobrze ze kontrolujecie i sprawdzacie.
Trzymam kciuki za pobyt w szpitalu, już wiecie co mają w planie? Pewnie bedzie poszerzona diagnostyka, żeby stwierdzić czy nie ma chorób towarzyszących ale z tego co piszesz to Kacperkowi nic nie dolega, skoro biega za zwierzakami haha super to musi wyglądać [emoji106]

Jak się ma nasz ROCZNIAK, ile macie zębów? [emoji323] [emoji322] [emoji320] [emoji512]
O słownik nie pytam bo pewnie już tak do przodu, że hej! [emoji39]

U nas ok, Mała cały czas mówi tata a mamę zawoła tylko jak płacze i coś jej się dzieje [emoji2] ćwiczy chodzenie dalej, całkiem ładnie jej to idzie. Aaa no i mamy 3 zęby [emoji4]

Informuj częściej co u Was!
 
Kacperek ma 6 ząbków.. Dziś obchodzi urodzinki ale torcik był wczoraj. Wybrał długopis a potem złapał książeczkę ze zwierzętami.
Musimy szpital przełożyć bo od prawie 2tyg antybiotyk maluch dostaje. Pierw zapalenie uszu a teraz oskrzela..
Nie mówi nic oprócz "mama" i tzw śpiewania po swojemu.. Raczkuje, wstaje, przy meblach chodzi, glaszcze kota i ciagnie psa za ogon, ciągle ucieka a w kuchni rozsypuje mąkę cukier itp.
 
reklama
Mysiaka wszystkiego najlepszego dla Kacperka! [emoji173] [emoji172] [emoji171] [emoji170] [emoji169] [emoji93][emoji364] [emoji93] [emoji322] [emoji323] [emoji320] [emoji512]

Nasz pierwszy styczniowy maluszek! Jak dziś pamiętam, że rok temu już mieliśmy na świecie pierwszego dzielnego kawalera na wątku [emoji8] wszyscy wierzylismy że dacie radę, że Kacperek będzie silny i oto proszę - ROCZEK! [emoji7]

Dacie radę z chorobami, szpital też przezyjecie, będzie dobrze. Zobaczysz! Jesteś świetną mamą, super dbasz o Kacperka (który wymagał dużo więcej będąc wcześniakiem) i poradziliscie sobie ze wszystkim, teraz też tak będzie.

P.S. Też już mamy 6 zębów. Idą jak grzyby po deszczu, mam nadzieję że są jakieś limity [emoji39]
 
Do góry