reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy blada kreska

U

użytkownik 167877

Gość
20161008_074316.jpg
Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku
20161008_074316.jpg
 

Załączniki

  • 20161008_074316.jpg
    20161008_074316.jpg
    248,5 KB · Wyświetleń: 77 290
reklama
To oznacza ciążę. Powtórz test jutro rano i idź na badanie krwi beta HCG, to da Ci 100% pewności. Takie badanie można zrobić o każdej porze dnia. Ja robiłam prywatnie, zapłaciłam 70 zł, wynik z opisem miałam na półtorej godziny. U mnie na teście również była bladziutka kreska.
 
reklama
U mnie przy obu ciazach w podobnym czasie robione testy,tez blade kreski. Beta wychodzila mi wtedy ponad 100, przy czym wedlug norm z tego laboratorium wynik powyzej 25 jednostek oznaczal 4/5 tydz. ciazy. Najlepiej zrob badanie z krwi i powtorz po 48 lub 72h. Trzymam kciuki i daj znac!
 
reklama
Do góry