reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anecznik a ruchów nie czujesz ??? Bedzie dobrze ;) zobaczysz. Klara super imię, polecam na pierwsze ;) my daliśmy Klarze na drugie Iwona po obu babciach ale ona sie z nami ciagle kłoci ze tak brzydko ja nazwaliśmy hihihi takze przy imieniu dla synka ma wiele do powiedzenia bo on nie moze miec ładniejszego a co lepsze chcielismy mu na drugie dać po tacie i Klara mówi absolutnie ha ha ha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
W sumie to nie wiem czy to ruchy
Dziecka czy coś w jelitach ale ja mam trochę sadełka więc nic dziwnego. 6 października mam wizytę to znów trochę stresu a potem relaks na 2 tygodnie :) niestety Klara nie podoba się mojemu mężowi :( ale jeszcze sporo czasu. Mogą pojawić się nowe.
 
Ja juz czuje od 14 tygodnia ruchy, od paru dni delikatne kopniaczki :)
U nas imię wstępnie wybrane Nikodem :) odkąd wiemy o tym ze chłopczyk to cały czas jest to imię [emoji4] zobaczymy czy sie nie odmieni :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ja jutro mam wizytę i się dowiem czy dalej jestem w.ciąży czy już nie. Jestem nastawiona na obie możliwości :( tym bardziej że to 19 tydzień a ja wciąż nie czuje ruchów dziecka.
 
No i jest dobrze, ale podenerwowac się musiałam ;) w sumie lekarka też się zdziwiła że nic nie czuje. Serce ok, ułożenie też w porządku i nie mam aż tyle tłuszczyku by nie czuć :) Mój się śmieje że to pewnie dziewczynka i jest delikatna dla mamy :) no niewydaje mi się prędzej mały gej ;) Doszłam do wniosku że ja nie mam czasu czuć tych ruchów w ciągu dnia w ciągłym ruchu a wieczorem ledwo przyłoże głowę do poduszki i już śpię :) Dziś podczas Usg strasznie mnie kusilo by o płeć zapytać, ale dałam.rade się powstrzymać :) nawet wzrok odwróciłam.kiedy zjechała głowica w te intymne okolice by czasem czegoś nie zobaczyć :)
 
No i jest dobrze, ale podenerwowac się musiałam ;) w sumie lekarka też się zdziwiła że nic nie czuje. Serce ok, ułożenie też w porządku i nie mam aż tyle tłuszczyku by nie czuć :) Mój się śmieje że to pewnie dziewczynka i jest delikatna dla mamy :) no niewydaje mi się prędzej mały gej ;) Doszłam do wniosku że ja nie mam czasu czuć tych ruchów w ciągu dnia w ciągłym ruchu a wieczorem ledwo przyłoże głowę do poduszki i już śpię :) Dziś podczas Usg strasznie mnie kusilo by o płeć zapytać, ale dałam.rade się powstrzymać :) nawet wzrok odwróciłam.kiedy zjechała głowica w te intymne okolice by czasem czegoś nie zobaczyć :)

Super :) ja myśle ze to dziewczynka :) mój kopie jak szalony, spac mi nie daje od 5 [emoji51]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Do góry