reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na przyjęcie urodzinowe dla 6-latki /a w Krakowie

Dołączył(a)
16 Maj 2016
Postów
1
Poszukuję ciekawych miejsc na przyjęcie urodzinowe dla 6-letniej dziewczynki w Krakowie, gdzie będzie możliwość wyprawienia w czerwcu urodzin (około 20-o dzieci +rodzice).

Niestety skakanka.eu ma rezerwacje, pompon nie jest dla nas atrakcyjny, likekonik - za mała przestrzeć i forma raczej dla młodszych dzieci.

Proszę o propozycję od osób, które w praktyce miały możliwość przekonać się o polecanym miejscu co do jakości i atrakcyjności oferowanych usług.
 
reklama
Witam,ja urządzałam urodziny córce w Akukuu Solvay Park super miejsce,dużo salek urodzinowych,mnóstwo miejsca do zabawy,sala dyskotekowa, zamawiałam tam torta którego podawał śliczny królik,było malowanie buzi i zdjęcia z automatu. Dzieci bawiły się świetnie tylko nie wiem czy na taką dużą ilość dzieci jest możliwość u nas było tylko 10 dzieci.
 
Atrakcje dla gości na każdym przyjęciu są wazne, chyba nikt nie chce, żeby nasi gości się nudzili. Ja wpadałam na pomysł, że na swojej imprezie postawię fotobudkę. Spisała się świetnie. Po kilka głębszych moi goście byli zachwyceni możliwością robienia sobie fotek w zabawnych przebraniach i zabawnymi gadzetami jak maski, peruki itd. myśle że dla dzieci takie przebrania i robienie sobie w nich zdjęć to też super pomysł...Korzystałam z oferty Link do: Fotomachina - Najnowocześniejsza fotobudka w Polsce! i byłam bardzo zadwolona, podaję linka bo ktoś będzie szukał tego typu atrakcji
 
Do góry