reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika specjalizująca się w leczeniu bezpłodności, in vitro itp

Już po pierwszej wizycie :)) BOŻE CO ZA ULGA :) Jedna z lepszych decyzji w moim życiu aby nie zwlekać tylko działać. Ta pierwsza rozmowa z dr dużo mi dała i wiele wyjaśniła choć jeszcze czekam na tel/wizytę bo wyniki badań jeszcze do przeanalizowania no i szykują się kolejne. Sama invicta na plus… czyściutko, nowocześnie, lekarz prowadzący super :) Więc coś w tym jest :) No dziewczyny jeżeli się zdecydujecie to naprawdę polecam :)
 
reklama
ja już miałam parę prób in vitro, czy to prawda ze w invicta ta 1 wizyta jest bezpłatna? taką informację dostałam od koleżnki która też tam się leczyła. Co do samej kliniki też słyszałam ze mają bardzo dobrą kadrę lekarzy.
 
hej lucylucy, masz całkowita racje! Sama miałam 2 nieudane próby iv w innej klinice i w końcu skusiłam się na ta ta bezpłatna konsultacje bo nie miałam nic do stracenia i nie żałuje. Na ich stronie jest wszystko opisane jak to wygląda, składa się dokumentacje z poprzedniego leczenia, lekarz rzeczowo wszystko objaśnia a teraz czekam na omówienie planu dalszego ‘leczenia’ bo potrzeba było jeszcze konsultacji z innymi specjalistami
 
dzięki marianna za odp! właśnie chciałam się upewnić bo jestem po paru nieudanych próbach ale w innej klinice i chcę wybrać się z mężem do lekarza w invicta stąd moje pytanie. Jeżeli mają 1 bezpłatną wizytę to w ogóle super!
 
My z mężem leczymy się w klinice Invicta i szczerze polecam to miejsce dla wszystkich którzy mają strach w oczach i szukają profesjonalnej opieki. Nie wiem ile się staracie o dziecko, ale jeżeli przez ponad rok się wam nie udaje, to radziłabym zasięgnąć porady lekarza.
 
zgodze się z Toba Ilona, ja tez tam się leczyłam i klinika bardzo mi pomogła a przede wszystkim lekarze, którzy tam pracują. Ja baaardzo długo zastanawiałam się czy w ogole podejmowac temat leczenia in vitro i bardzo dobrze się stało ze w końcu się zdecydowałam. Powiem tak: idzcie spróbujcie a klinikę mogę polecić z czystym sumieniem
 
zgodze się z Toba Ilona, ja tez tam się leczyłam i klinika bardzo mi pomogła a przede wszystkim lekarze, którzy tam pracują. Ja baaardzo długo zastanawiałam się czy w ogole podejmowac temat leczenia in vitro i bardzo dobrze się stało ze w końcu się zdecydowałam. Powiem tak: idzcie spróbujcie a klinikę mogę polecić z czystym sumieniem

jadzkajadzie a w jakim mieście się leczyłaś i u kogo ?:)
 
jadzkajadzia, masz racje spróbować zawsze warto:) ja jestem tego zdania, że jeżeli nie pomoże ginekolog do którego się chodzi a jeżeli do tej pory nie pomógł, to trzeba wiać od niego i próbować w klinikach, tam przecież maja setki przypadkow jeżeli chodzi o niepłodność!
 
reklama
my z mezem tak samo, zastanawialiśmy się czy warto się leczyc czy nie, znaleźliśmy klinikę i to była najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć wiec ja wręcz namawiam niezdecydowanych do odwiedzenia kliniki leczenia niepłodności ;)
 
Do góry