reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny co myslicie o basenie 3x w tyg.Wyprwiam mloda do szkoly i mam czas do 11.Mysle o basenie pn,sr,pt.Jesli lekarz sie zgodzi to dobry pomysl??Ktoras z mam chodzila??Ide dzisiaj do dietetyczki:)Ciekawe jaka bedzie i co mi przygotuje.Jak mi walnie diete nie indywidualna tylko z komputera to ja walne w czaszke:)A ze nie jem duzo rzeczy to bedzie miec trudno jadlospis do ulozenia:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno trzeba ruszyć dużym palcem u nogi ale mnie się jeszcze nie udało. Mnie wcześniej też często lapało. Teraz rzadziej. Ostatnio rok temu. Położyłam się w dzień, byłam strasznie przemeczona. Dobrze, ze P wszedł do pokoju bo nie mogłam oddechu złapać. Podniósł mnie i klepnął w plecy. Myślałam wtedy, że umieram. Później bałam się zasypiac

Soł zmory to nie są złe sny. To jest tylko potoczna nazwa. Czujesz jakby ktoś na tobie siedział bądź Cię dusił. Mimo, że jesteś w pełni świadoma to nie możesz otworzyć oczu, ani sie poruszyć. To ma chyba związek ze spadkiem ciśnienia

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Aha, pomyślałam, że może złe sny, bo odkąd jestem w ciąży (i częściej śpię na plecach) to często mam niedobre sny, a wcześniej rzadko mi się to zdarzało.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz powiedział że nie ma wskazań do pappa, choć przy tych samych wynikach na usg i wieku o dwa lata w górę kazalby robić bezwzględnie.
Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

A ile masz lat?

Ej, ze wyskocze z innym tematem.. Jak u Was hmm noo z pozyciem? Ktoras cos? Ja nic. Kilka razy snily mi sie jakies pikantniejsze sny i za kazdym razem budzil mnie ogromny bol macicy.. Skurcze? Nie wiem ile moj Luby zniesie - bo juz widze, ze Go nosi.. Ale nie naciska chwala Mu za to. Pewnie i tak porzygalabym sie w polowie :p A jak tam u Was z tematem?
Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas nic. Ja w ogóle nie mam ochoty a M. ma ogromną. Czekam jeszcze do USG, które mam w przyszły piątek. Będzie ok, to będzie sex :)

a i test Pappa też mam za darmo...dostałam skierowanie od lekarki. Nie mam 35 lat, mam 32
No właśnie tak to jest z tymi lekarzami. Czasami jest tak, że w zasadzie w prywatnych gabinetach mogliby dać skierowanie na badania na NFZ bo pracują też w przychodni na NFZ ale nie dadzą za nic. Pewnie są jakieś obostrzenia i jedni się boją mniej a inni bardziej.

Dziewczyny co myslicie o basenie 3x w tyg.Wyprwiam mloda do szkoly i mam czas do 11.Mysle o basenie pn,sr,pt.Jesli lekarz sie zgodzi to dobry pomysl??
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja myślę o basenie. Chyba zapiszę się ale raz w tygodniu. Pytałam lekarza to on nie widzi przeciwskazań, byle nie było to wyczynowe pływanie. Mam się nie zmęczyć i nie spocić :)
 
Ja dzisiaj też miałam sen, który zupełnie wybił mnie z rytmu.
Nie był to koszmar ale jeden z tych snów, o których nie da się zapomnieć długo. Śnił mi się mój zmarły ojciec. Spotkałam go przypadkiem podczas wycieczki w Rabce. Wszystko z nim było ok, pogadaliśmy, powiedział że ma nową żonę ale to tajemnica i nie może mi podać swojego adresu i telefonu żebyśmy mogli się z nim skontaktować. Ja się w ogóle niczemu nie dziwiłam i nie denerwowałam.

Taki sen. Obudziłam się i nie mogłam już zasnąć.
 
Dziewczyny jak u Was z objawami ciazowymi? :-) ja jestem w 11 tc ,mdlosci duzo duzo slabsze chociaz ani razu nie zwymiotowalam i piersi tez raz bolą a raz nie. Czy u Was jest podobnie?
 
reklama
Dziewczyny jak u Was z objawami ciazowymi? :-) ja jestem w 11 tc ,mdlosci duzo duzo slabsze chociaz ani razu nie zwymiotowalam i piersi tez raz bolą a raz nie. Czy u Was jest podobnie?

W poniedziałek zaczynam 12 tydzień i mdłości też są słabsze, nie zniknely do konca, ale juz nie sa az tak meczace. Jesli chodzi o wymioty to wieczorami sie zdarza.
A piersi...raz bolą sutki, raz całe piersi a sutki nie. Wiec na moje piersi nie ma reguły, raz tak raz tak :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry