reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Podejrzane.. na pewno nie ciąża?








Ja dochodzę do siebie po laparoskopii. Torbiel wyluszczona, jajnik uratowany i co najlepsze - wodniaka nie było! :) wiec mam oba jajowody, oba drożne! :)[/QUOTE]
Bertha
Nie nie ciąża beta ujemna
Super że wszystko wporządeczku to teraz działaj ile wlezie:tak::D

Emsi obstawiam 15dc
 
Jestem jestem Kochana. Melduje się na posterunku [emoji4] ja już chyba po owu. Chyba, bo w tym cyklu nie robiłam testów i tylko na podstawie obserwacji mogę powiedzieć że owulka była w 14 dc bo jajnior mnie bolał bardzo i sluz był prawidłowy. Staranka były w 9,10,11,13,14 dc. Dziś 16dc i profilaktycznie też się poprzytulamy [emoji4] także myślę Emsi że będziemy testować razem.

Co do mojej nieobecności... ja cały czas jestem i codziennie czytam bo inaczej już dawno bym została za Wami w tyle[emoji16] tylko jakoś weny na pisanie brak. Pozdrawiam serdecznie i witam nowe staraczki.
Bertha super wieści. Wracaj do zdrowia i dzialajcie.
Izunia trzymam kciuki. Widziałam (orła ) cień [emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę, że u mnie też była w 14/15dc. Zatem teraz to najgorsze oczekiwanie .... trzeba sobie jakoś czas wypełnić i 'dojechać' do dnia @

Sent from my SM-G7105 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale zbieżność :D

U mnie miało być 2 i pół roznicy, ale nie wyszło, jak teraz będzie ok, to będzie 3 lata. Mam nadzieję że wystarczy, bo między mną i siostra było 3,5 roku i nie dogadywalysmy się w dzieciństwie :/
A wydaje mi się ze im później to też ciężej by mi było wrócić znów do pieluch itp[emoji14]A wy jakie macie roznice wieku z rodzeństwem i czy się dogadywaliscie?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z bratem 7 lat różnicy i po prostu nie wyobrażam sobie życia bez niego :D noo mój kochany młodszy braciszek , wiadomo kłotnie byly ale kazde za soba stoi murem :D mi z tym źle nie bylo że czesto zostawalam z nim sama w domu , że odbieralam go z przedszkola bo bylo obok mojej szkoly[emoji14]że wcześniej jezdzilam z nim na 4 treningi w tygodniu gdzie mialam ponad 2 godz wyjęte z popoludnia , teraz w weekendy mecze , często po 7 rano trzeba bylo wstać mimo że dzien wolny od pracy :D no nie wiem ..inni sie skarżą ze jak taka roznica to te starsze jest wykorzystywane do zajmowania sie mlodszym ale mi to sprawiało przyjemnosc[emoji14]moze dlatego ze jestem bardzo opiekuńcza:D także to zależy[emoji14]bo znam gdzie jest mała różnica wieku a non stop są jakies kłótnie itp[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry