reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Dla dziewczynki Vivien,Emily i Annabell :)

Z Polskich sliczne sa Oliwia,Alicja,Emilka a dla chlopca Kryspin,Ksawery,Cyprian,Dorian ;)
 
Uwielbiam oryginalne imiona! Sama mam na imię Józefina, a mój syn Franciszek Józef (niestety teraz Antonich i Franciszków jest od zatrzęsienia:wściekła/y:). Strasznie podobają mi sie też: Dorian, Fabian, Florian, Jerzy i Marcel, a dla dziewczynki: Waleria, Leonia i Eleonora.
 
reklama
U mnie przy Zosi też był płacz i zgrzytanie zębami.. że niby nieszczęśliwe imię itp.

Jak się teściowej Twoje imię nie podoba to powiedz, że możesz dać bardziej "polskie" i walnij jej np. Pężyrka albo Nieluba. Zobaczysz jak szybko zmieni zdanie ;-) :-D
Nasz synek ma na imię Jarema, teściowa oczywiście była przeciwna bo co to za imię? To zapytałam czy woli Wasyla, bo Waśka to fajne imię dla chłopca. Nie odzywała sie do następnego razu, nie życzyła sobie by mój synek nazywał sie Witold tylko Władysław po teściu albo Antoni po jakimś tam przodku... to powiedziałam, że będzie Benedykt ( to było moje ulubione imię) i synek został Witold Benedykt
Teraz dla synka mamy imię Benjamin oznacza ukochanego syna, a dla córki Hania lub Marietta po mojej siostrze.
 
Do góry