reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
A Kulcia mój nosi tez tak 68 i 74 bo 62 wszystkie za małe i do piwnicy wyniosła mama. Dużo zależy od rozmiarowki bo niektóre są duże na 74 a niektóre jak na 68 wyglądają[emoji14]

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
ojej jaka super ryba. gratuluje[emoji5] wieki nie bylam juz lowic ryb. ostatni raz chyba jak bylam na poczatku Ciazy z Cypriankiem. normalnie takie siedzenie nad wedka przez dwa trzy dni mnie na maxa rozluznialo. ognisko nad woda mmmm.

[emoji173] Irminka [emoji173] tp ok 27.01.2017r.
 
A ja dopiero w tym tyg się dowiem ile on waży bo pojadę na to szczepienie z nim. Ale 2 tyg temu ważył 5.5 kg to Twój większy Kulcia; )

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
Jejku duże chłopaki hihi mój przy waszych to krasnal no ale dwa miesiące do Igiego i miesiąc do Filipka mu brakuje ;)

My mamy wizytę u lekarza patronazowa 31.10 :)
Ej czy wasze dzieci mają ślad po szczepieniu na gruźlicę?
Powinien się zrobić strupek. Jak jest u waszych dzieciaków?

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Jejku duże chłopaki hihi mój przy waszych to krasnal no ale dwa miesiące do Igiego i miesiąc do Filipka mu brakuje ;)

My mamy wizytę u lekarza patronazowa 31.10 :)
Ej czy wasze dzieci mają ślad po szczepieniu na gruźlicę?
Powinien się zrobić strupek. Jak jest u waszych dzieciaków?

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
U mojej pierw podeszlo ropa,a teraz czerwona plamka. Czekam na strupka.

Kurde moja w tamtym tyg 5[emoji33]

Dora tak to szczupal;)
Sandacza tez zlapal ale 2cm braklo do wymiaru. On czesto wypuszcza ryby, ale ze teraz karmie i potrzeba witamin to wzial.


Mala hi hi zaraz tu P powiem ze mialby towarzystwo:)
Jak w ciazy bylam to jezdzilam z nim teraz nie mam jak.

[emoji173]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Do góry