reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej dziewczyny dawno mnie nie było bo poprostu nie mam na nic czasy praca i dom... mam do was pytanie co moge podac małemu na kaszel i kartar on ma skonczone 10 mc... gdzirs chyba go przewialo i mi kaszle? Moge kupic taki vick do kontaktu np czy cos???

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj :) na katar Aromactiv baby i maść majerankowa, u nas się sprawdziło.

A ostatnio usłyszałam od lekarza żeby posmarować w dziurkach sokiem z cytryny. Nie szczypie a ponoć pomaga, co myślicie? A na kaszel łyżeczka miodu i cyckac, naturalny antybiotyk ponoć
 
Ale chyba miodu bym nie dała tak małemu dziecku, po prostu to mi babka powiedziała. Są różne alergie i wogole, bałabym się teraz.
 
Ja dalam mi nawet nie cale pol lyzeczki miodu rano do 150 ml wody .... nic mu nie jest a czul sie lepiej... nie wiem czy nie ma chorego gardla bo kurcze powachalam jego cumla to tak dziwnie pachnie .... nie wiem czy to cos znaczy czy nie ... puki co nie ma goraczki ...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś byłam u koleżanki co ma 2 mies starszą dziewczynkę i mała nauczyła się od niej nie oddawać zabawek i płakać jak się zabierze zabawkę. Miała takie nerwy aż stała i się trzesla i płakała, całe rączki aż jej latały
 
reklama
Moja całkiem podobnie reaguje jak widzi się z rówieśnikami jest bardzo pobudza koniecznie chce sie bawić tym samym... potrafi zabrać a raczej wyrwać swoją zabawkę... jest wielkim nerwusem mam nadzieje ze jej przejdzie...
Jestem wreszcie po imprezie urodzinowej... mała dostała mnóstwo zabawek polecam stolik z fisher price z różnymi manualny mi zabawkami... ciuchcie z przyczepka i zwierzątkami i pieska śpiewającego i jeżdżącego sterowany pilotem REWELACJA mała godzinę sama się z nim bawiła... noi wózek dla lalek ze smoby malutkii tzn nie wyższy od niej... dzieciom które dopiero uczą się chodzić może służyć za pchacz łatwo się steruje j jest mega stabilny...
Jeden problem... pół salonu jest w zabawkach nie ma wyjścia trzeba zrobić małej pokój w moim gabinecie...
 
Do góry