reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Hej dziewczyny .moja Zuzia tez bywa marudna chodzby wczoraj.15min spania i placz i tak w kolko przez caly dzien .ledwo zylam .wyczytalam gdzies ze dzieci uspokajaja sie przy dzwieku odkurzacza.znalazlam na you tuba dzwiek wlaczylam i podzialalo .nie wien czy to chwilowe ale dziala.mala lezy slucha i sama zasypia.co do diety to ja wlasnie na diecie .nie jem nic smazonego tlustego ciezko strawnego.jak narazie nie widze zeby mala bolal brzuszek rzadko sie napina a jaj juz to pruknie i po wszystkim.
 
Larkaa, a widzisz, położne, lekarze i szkoły rodzenia też mają różne opinie w tym temacie. Ja z mojego szpitala dostałam całą taką książeczkę na temat karmienia i tam piszą, że dieta eliminacyjna stosowana bez powodu jest po prostu bez sensu. Zgadzam się, że trzeba jeść normalnie, zdrowo, bez ciężkich potraw, fast foodów, ale to chyba normalna dieta dbającej o siebie osoby. Ja też jestem z tych co to jedzą wszystko (łącznie z owocami, nabiałem, czekoladą od wielkiego dzwonu). Po tym jak mała się prężyła przez jakiś czas zrobiłam sobie cztery dni na gotowanym indyku i białym pieczywie z masłem roślinnym i nie było żadnej różnicy w zachowaniu małej.

A co do mężów to mój radzi sobie rewelacyjnie. Nawet mam czasem wrażenie, że uspokajanie Julki i układanie jej do snu idzie mu lepiej niż mnie. Niestety, często się też wkurza, te sytuacje z niekończącym się płaczem mocno dają mu w kość. Bardzo się stara mnie wspierać, a ja go nie oszczędzam. W tygodniu jak chodzi do pracy to staram się ogarniać małą tak, żeby nawet się nie obudził ale w weekend jak w nocy po karmieniu nie mogę jej uśpić to tata się tym zajmuje, żeby było sprawiedliwie :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam to be tak inaczej by mi wypisu nie zrobili, malemu tentno spadalo w okresach calkowitego bezruchu i snu d o 65 -67 norma jest 80 ale w zwiazku z tym ze to sporadyczne spadki a w okresach ruchliwych maly jest wszystko oki wypuszczono nas ze szpitalu

mam spokojne dziecko, pediatrze sie takie d\iecko dobrze bada bo on lezy spokojnie nawet przy zastrzykach bywalo z e nie plakal
 
Ostatnia edycja:
Ja karmie bebilonem bo bebilon dla wcześniaków dostawały w szpitalu i w sumie jest ok. Starsza córkę karmiłam hippem comfort dla dzieci z kolkami i pięknie na nim spala ale kupa raz na kilka dni była co mnie stresowalo

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybierając zwracała uwagę na cenę za kilogram i wyszło ze bebilon jest jednym z tańszych o ile zamawia się przez internet z taniej apteki lub w promocji jakiejś. Przy dwójce cena ma dla mnie spore znaczenie.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez karmie małego bebilon takie maz mi kupił w aptece gotowe do spozycia jak byliśmy w szpitalu i stwierdziłam ze młodemu pasuje peruka po nim wiec go tak niepuszy wiadomo ze ma gorsze i lepsze dni ale każde dziecko tak ma jak to dziexiatka
 
reklama
Do góry