reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tabelka
staraczki.png
 

Załączniki

  • staraczki.png
    staraczki.png
    80,8 KB · Wyświetleń: 482
reklama
Bertha jak tam u ciebie ?czytalam że jajniki już masz droże brawo :)
Hej, ja dogorywam po laparoskopii :) nie tylko ze drożne ale i całe! Bo miałam miec usuwany jeden jajowod bo było podejrzenie wodniaka! Ale nie było i jajowody oba całe i drożne :)
I jestem lżejsza o torbiel czekoladowa 6cm :)

Ale staneło na tym, ze seksy jak tylko bedzie ochota, on nie bedzie czekał do wieczora tylko brał od progu :D :D :D :D

PS.: Doła ma jeszcze, bo, jak to powiedział "od roku chce mnie na dziecko złapać i nie zawsze gumki zakładał" :D :D :D
No myślałam ze padne ze smiechu jak to usłyszłam, kto to widział zeby chłop babe na dziecko brał :D :D :D
Hahahha, dobre :D
 
Queen_b takie osoby tego nie rozumieją nic a nic. Bo nie przechodzą tego co my, bo nie wiedzą ile to łez ile nadzieii i ile testów.
Przynajmniej masz nas.

Ja przepraszam że się nie udzielam tak jak 1m temu ale postanowiłam odpuścić w tym cyklu i nie robie testów owu. Więc nawet nie mam się czym z wami podzielić.
Bertha jak tam u ciebie ?czytalam że jajniki już masz droże brawo :)

Emsi jak u ciebie?
Witam nowe dziewczyny.
Izabella dziwne te testy ale jak jest kreska to chyba dobrze .

Nadalka jakieś przeczucia masz ? ja mam już od dawna ze mi jest tylko 1 dziecko pisane.

No oczywiście zrobiłam sobie test :/ no i nic.... teraz już będę musiała czekać do 1. bo już nie mam testów.
Jakoś nie mam pewności czy ja w ogóle miałam te owulke. Pewnie zaś będę czekać kilka mc na okres...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anik nie do końca. Tak naprawdę to mój drugi cykl. W pierwszą ciążę zaszłam jak tylko lekarstwa mnie naprawił. W drugą zaszłam bez leków ale poronilam w 9tc (przez przypadek dowiedziałam się że jestem w ciąży ). Po tym wszystkim postanowiłam ze względu na prace starać się dopiero pod koniec roku czyli teraz.
Mam o wiele więcej leków niż wtedy a nie czuje ze się ma coś udać.
Wiem ze się nie powinnam poddawać ale czuje że mi była pisana tylko 1 ciąża. Ja jestem taka czarownica często to co przeczowam się niestety sprawdza. Wiem to dziwne.
nimitii u mnie teraz oczekiwanie, dopiero chyba 17dc bo staram się nie myśleć, nie szukać objawow itp i jest mi z tym bardzo dobrze. Planuje normalnie nie biorąc pod uwagę ewentualnej zmiany i stad właśnie moje pytanie o fitness bo brakuje mi tego i czuje się taka ociezala...
Jeśli chodzi kochana o Twoje podejście to nie żadna czarownica z przeczuciami tylko tak się nastawiasz. Nasze myśli mają niesamowity wpływ na nasze życie i takie czarnowidztwo może przełożyć się na Twoje życie i pogłębiać smutki. Nie chce Cię straszyć ale podejście jest bardzo ważne i nie mówię o tej 'sławnej' psychice kobiet ale generalnie o podejściu do życia i sposobie myślenia. Ja głęboko w to wierzę i dlatego kochanie nie czaruj tylko MYŚL POZYTYWNIE !!! [emoji12]

Windy super ... udowodniłas jak ważna jest rozmowa i jak bardzo możemy się czasem mylić ... teraz juz tylko do roboty i tak jak piszesz ... kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę [emoji6]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miedzy 3a 5dc fsh lh progestero tsh bez różnicy
Pod jakim kątem w badania były w kierunku niepolodnosci ,problemu zajścia w ciażę?
Teraz chce zrobić wyniki, bo 2cykl z rzędu, się nie udało chociaż wspołżyliśmy praktycznie co 2 dni przez cały cykl. A w Poznaniu robiłam kilka lat temu badania w kierunku pcos Bo miałam nieregularne miesiączki albo ich brak.
 
1 listopada. Według testów owu powinnam mieć 38 dc także 1 powinien już byc na 100% czy cos wyszło czy nie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A zawsze masz tak długie cykle? I bierzesz jakieś leki? Ja myślałam, że jak 3 miesiące z rzędu miałam cykle 45dni to tak już będzie. A teraz dostałam @ po 35 dniach. I bądź tu mądry. A testy owu wykazały coś? Że była owulka?
 
A zawsze masz tak długie cykle? I bierzesz jakieś leki? Ja myślałam, że jak 3 miesiące z rzędu miałam cykle 45dni to tak już będzie. A teraz dostałam @ po 35 dniach. I bądź tu mądry. A testy owu wykazały coś? Że była owulka?

Brałam tabletki anty. Wcześniej zanim zaczęłam brać to cykle miałam 33-40 dni. Ale z córka tez zaszłam późno bo chyba w 34 dc.
Najciemniejsze kreski miałam w 37 i 38 dc. Wtedy tez miałam bardzo tkliwe i bolesne piersi . No ale nie wiem, nigdy wcześniej nie odczuwałam owulacji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bertha super! bardzo się cieszę! teraz tylko działać &&&
Iza mam nadzieję? że tym razem wszystko będzie dobrze!
Miałam jeszcze tyle napisać i zapomniałam :/
Powodzenia dla starających się i kciuki &&& za testujące.
Ja dziś zatestowałam. 11 dpo i biel wizira :(
Choć wcześnie to czuje, że znów nic z tego. Tak mi nieszczęśliwie. To już kolejny cykl gdzie miało się udać. Warunki idealne i d**a. Co za życie. Brak mi już sił. Jak można tak tęsknić i rozpaczać za czymś czego się nigdy nie miało...
Kolejny cykl "odpuszczony"-mąż pojechał na kurs na ponad trzy tygodnie i akurat ominiemy płodne :(
 
Do góry