reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

Hej, mieszkam w Irlandii. jestem w 19 tygodniu ciąży i za tydzień mam wizytę w szpitalu, bede miała drugie USG, ale trochę sie martwię bo znajomi powiedzieli mi, ze nie dowiem sie jaka jest płeć dziecka...czy wy tez miałyście taki problem?
Dowiesz się, o ile ze chcesz :) po prostu zapytaj. O ile będzie dzidzia chciała się pokazać:), moja starsza była niespodzianką, bo nie chciała współpracować z położną, młodsza się pokazała bez problemów
 
reklama
Witam mam pytanie. Rodzę 24 sierpnia w Cork i mam już 3 letnie dziecko. Większość czasu spędzam z córką sama, bo mój partner pracuje. Nie mam też tu rodziny a znajomi pracują. Czy jak zacznę rodzic to możliwe jest żebym zabrała córkę ze sobą do szpitala? Partner oczywiście dojedzie tak szybko jak będzie mógł ale być może będzie to chwile trwało. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?
 
Hej Skąd dokładnie w Cork jestes? Moze mogłabym Ci pomoc i w razie czego na te kilka godzin zaopiekować sie mała Ja mam termin na 7 , tez nie mamy tu żadnej rodzinki i wiem ze moze byc ciezko tak samemu post: 14247867, member: 166761"]Witam mam pytanie. Rodzę 24 sierpnia w Cork i mam już 3 letnie dziecko. Większość czasu spędzam z córką sama, bo mój partner pracuje. Nie mam też tu rodziny a znajomi pracują. Czy jak zacznę rodzic to możliwe jest żebym zabrała córkę ze sobą do szpitala? Partner oczywiście dojedzie tak szybko jak będzie mógł ale być może będzie to chwile trwało. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?[/QUOTE]
 
Witam,
od dwóch tygodni jestem w Irlandii Północnej. Jestem w 33 tc. Wcześniej mieszkałam w Londynie. Dlatego poszukuje jakiś informacji na temat przebiegu ciąży tutaj. Czy są jakieś duże różnice pomiędzy tymi wyspami? Dokładnie przebywam w Belfast. Z tego co wiem są tu dwa szpitale, który bardziej polecacie? Jak wygląda tu opieka? Zaczynam się stresować bo, wszystko muszę załatwiać od nowa. A do porodu coraz bliżej. Pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie. Po raz 3ci zostane mama. Bardzo z mezem sie cieszymy gdyz juz jestem mam dwoch wspanialych chlopcow. :) chlopcy chodza do szkoly wiec nie bedzie tak zle podejrzewam. Finansowo tez. Termin gdzies na koniec maja poczatek czerwca 2017.Alee zastanawia mnie jedna sprawa. Od 2 lat pracuje na part time. Czy bedzie sie mi nalezal maternity benefit?
 
Hej mam pytanie odnoście wizyt i badań. Podczas wizyty w szpitalu czy u GP mierzą mi brzuch na długość i nie mam pojęcia co to jest.... Miałyście takie pomiary i co one w ogóle mówią?
Ostatnio miałam wizytę w 24 tygodniu i wyszło mi z pomiarów 24 cm...tylko czego?
 
Witam mamuski. Mam taka troche skomplikowana sytuacje, gdyz zaszlam w ciaze bedac na zasilku :( nie bardzo wiem jak to teraz bedzie tzn kiedy powinnam zglosic , ze jestem w ciazy ? Czy zabiora mi moj zasilek jesli ujawnie zarobki partnera (bo pewnie bede musila to zrobic) dodam jeszcze , ze on zarabia ponad 550e tygodniowo. Co prawda nie mamy slubu , ale slyszalam , ze w socialu moga skazac mnie na pomoc tylko od niego (Do konca kwietnia pracowalam caly czas przez 8lat legalnie oczywiscie)
Jak to bedzie? Wiecie? pomozecie? :(
 
reklama
Czesc Dziewczyny :) jestem po 1 wizycie u GP potwierdzającej ciąże. Jestem dopiero w około 5 tygodniu ciąży i oprócz mojego męża nikt o niczym nie wie. Pani doktor na dzisiejszej wizycie wypisała wszystkie papiery do szpitala Coombe, zaś kolejna wizyta w około 15 tc. Mam średni angielski i z tego co zrozumiałam mam wizytę w szpitalu zarezerwować sobie online tak na około 15 tc. Dziewczyny mam wielką prośbę jak tą wizytę zarezerwować bo jestem na stronie szpitala i czarna magia mnie ogarnęła. Ma któraś z Was czas i ochotę pomóc mi ? potrzebna mi jest dobra duszyczka z którą będę mogła swobodnie porozmawiać i się zapytać jak kobitka kobitki ;) To moja 1 ciąża, mam sporo pytań i potrzebuję pomocnych rad ;)
Pozdrawiam i czekam na z niecierpliwością na którąś z Was :)
 
Do góry