reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sucha skóra :-((

Mala_ania zaglebilam sie troche w temat i wiem ze czesc skladnikow w emolientach ma za.duza czasteczke aby dzialas od srodka. Zostawiajac wiec jedynie powloke na skórze, dlatego wiele.osob do nich wraca bo wydaje im sie ze bez jest tragedia z tak na prawde maskuja tylko problem.
Krem ktorego ja uzywam i uzywam go również dla synka dziala od srodka. Dziala od wewnatrz dzieki czemu faktycznia skora staje sie lepiej nawilzona ale na prawde, a nie samym zludzebiem. Fakt na efekt trzeba poczekac chwile dluzej niż przy emolientach, ale tak jsk mowilam skora jest nawilzona a nie zablokowana :)
Jakby co zapraszam na priv ;)
 
reklama
Jeżeli chodzi o balsamy do ciała, to jak dla mnie Neutrogena ma dobre balsamy, które nawilżają i efekt długo utrzymuje się na skórze. Cerę też mam suchą i wrazliwą, używam kremu z algami morskimi z bielendy, on dobrze wpływa na kondycję mojej skóry, nawilża i napina
 
Ja niestety nie mogę się nauczyć, żeby prawie przed każdym wyjściem smarować twarz i dekolt kremem, a za kilka dni skóra schodzi mi całymi płatami... Na dłoniach też prawie przez cały rok mam suchą i twardą skórę, nawet mimo to, że wieczorem smaruję ją kremami. Mam wrażenie, że duża część produktów tylko na chwilę nawilża skórę, a potem jeszcze bardziej wysusza. Nie tworzy się ta sławna warstwa ochronna... Już nie wiem co wybierać. Są podobno jeszcze balsamy pod prysznic, ale jeszcze nie wiem czy one sprostają moim oczekiwaniom
 
Ja jestem w ciazy i tez mam sucha skóre, najgorsze sa dlonie. Az pojawila mi sie jakas wysypka, kremy nie pomagaja :(

Czy miałaś kiedyś stwierdzone AZS? Na suchą skórę najlepsze są emolienty, szczególnie Beta-Skin Natural Active Cream. Preparat możesz stosować nawet w ciąży, jest w 100% bezpieczny. Zawarte w nim składniki doskonale nawilżają i poprawiają kondycję skóry. Na początku smaruj wysuszone miejsca tak często, aż nie zauważysz widocznej poprawy. Następnie profilaktycznie dwa razy dziennie.
 
Ja mam kremy z firmy Decubal, bardzo dobre jeżeli ktoś ma wyjątkowo suchą skórę. Kremy są bardzo tłuste i dobrze nawilżają, naprawdę polecam :)
 
Dziewczyny, a probowalyscie jakiejś suplementacji..? Żeby pomoc skórze 'od srodka'? Bo przy suchym powietrzu w pracy nie pomaga mi żaden balsam..
 
Wiesz co, mi bardzo dobrze służy masło ciała pomarańcza&canynamon&goździk marki Harmonique. Sprawdź na ich stronie na pewno będziesz mogła zamówić, wiele osób chwali masła do ciała tej marki, nawet blogerki :)
dzieki, popatrze, chociaż już wypróbowałam tyle smarowideł, które nie działały tak jak powinny ze się poddałam. mogłabym nawet brac codziennie jakieś witaminy, tak przez dłuższy czas, ale żeby przyniosło to należyty efekt. Tylko nie wiem jakie, żeby nie nałykać się chemii bez sensu. Musi być coś takiego ale nie znam..:/ Dziewczyny, a Wy??
 
reklama
Dziewczyny, a co na krwawiące dłonie? Jeden palec na zimę, zawsze opuszek krwawi mi już, nawet przy takiej pogodzie jak jest;/
 
Do góry