reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

reklama
Myślę, że ubranka to bardzo dobry pomysł. Dzieci szybko rosną i takie ubranka zawsze się przydadzą. Mogę Wam polecić stronkę z koszulkami dla dzieci. Oferują tam ciekawe nadruki. Ja zamawiałam koszulkę z kolorowym samochodem dla dziecka koleżanki. Bardzo się spodobała :)
 
Też się właśnie zastanawiam nad prezentem , ponieważ moja córka niedługo ma urodziny . Chcielibyśmy jednak jej z mężem kupić jakąś zabawkę edukacyjną, która łączyłaby przyjemne z pożytecznym . Co moglibyście polecić ?
 
A może klocki edukacyjne? Tutaj masz namiary na dobry sklep https://klocki.edu.pl/ moja pociecha dostała takie klocki edukacyjne. Początkowo nie za bardzo chciała się bawić się przy ich użyciu. Mąż jednak któregoś dnia zaczął sam coś tam konstruować :) i dziecko się do niego dołączyło. Teraz samo bardzo często z nich korzysta. Muszę powiedzieć, że klocki edukacyjne bardzo pomogły mu między innymi poprawić wyobraźnię czy zdolności manualne. Takie zabawki edukacyjne bardzo dobrze wpływają także na kreatywność itd
 
Bardzo dziękuję za twoją opinię :) chyba rzeczywiście spróbuję jej kupić coś takiego :) mam nadzieję że będzie podobnie jak w przypadku twojego dziecka
 
Ja lubię prezenty, które dają dziecku trochę więcej niż prosta rozrywka. Można przecież znaleźć propozycje bardziej edukacyjne, jak np. eduart.eu i połączyć przyjemne z pożytecznym.
 
reklama
Do góry