reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
reklama
Martka właśnie globulek żadnych mialam smarować tylko clortimazolum czy jakoś tak.
Muszę wam się przyznać że salowa mi położyła obiad dla watrobianych żal jej sie mnie zrobiło jak zobaczyła moją minę ale po cichu mówiła zebym zjadła troszkę gotowanego i tak zrobiłam. Ciut gotowanych ziemniaków, 3 gryzy gotowanego mięsa i troszkę zupy. Mówię co to dziecko od czwartku praktycznie nie ma żadnych normalnych posiłków. Po godzinie mnie 1 raz popedzilo ale czułam jak mi jelita az pracowały. Może głupio zrobilam...
 
Do góry