reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hajmal oby wszystko potoczyło się idealnie.

Asica te z Rossmanna są naprawdę dobre. Facelle jak co sie nazywają. Jak nie masz Rossmanna w swoim mieście to może są na allegro.
 
reklama
Ja to chyba jednak się nie będę na ten cykl nastawiać. Złapałam infekcje. Wszystko mnie tam na dole swędzi..
Pewnie nawet plemniki nie miały czas na przeżycie. Jutro lecę na posiew, niech gin wypędzi to dziadostwo.
 
taki zbieg okoliczności, byle tylko było dobrze.
Dla mnie lipiec jest szczególny , ze starszym synkiem miałam termin na 9 lipca ale urodził sie wcześniej 23 czerwca , młodszy urodził sie 1 lipca a miał w grudniu :( a teraz mój kalendarz pokazuje termin na 4 lipca. Bardzo się boję

mam nadzieje, nie dziękuje bo nie chce zapeszyć już i tak mam stracha dużego, miałam iść w dzień @ czyli w środę i w piątek tylko ze wynik z piątku będzie dopiero w poniedziałek a ja zbzikuję do poniedziałku, dlatego zastanawiam sie czy nie isc jutro ale czy nie za wcześnie ?

Hajmal pieknie.. ;) 4 lipca to dzien moich urodzin :)
 
witam się,

hajmal, iza super wieści, oby teraz wszystko było dobrze (co ja gadam musis być dobrze !!!)
Lipcówki na start:-) :):-) :):-) :):-) :)
Ja bez napinki, nie robię testów owu, nie nastawiam się, ale trzymam kciuki za was dziewczyny.
 
wiecie co dziś tak strasznie kłuje mnie prawy jajnik ( owu zawsze była z prawego) a śluz jest biały nierozciągliwy ,
rozciągliwy był w zeszłym tyg. To możliwe że to owu czy owu już była i coś może się dziać
bo jajniki mogą boleć w owu no nie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry