reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Ancona - jakoś trzeba wynagrodzić sobie takie "utrudnienia". Ja wczoraj płaszczyk sobie kupiłam :)

Jeśli chodzi o wychodzenie to tutaj zawsze razem i powrót tez. W PL on ma swoich znajomych za którymi nie przepadam i vice versa, ale mamy rownież wspólnych żeby nie było [emoji12]

Milenka - niestety nie pomogę Ci w tym temacie.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
My na imprezy jak już idziemy razem to razem wychodzimy. Jednak żadne nie ma nic przeciwko osobnym wyjściom.
Milenko co kupiłaś.
Mój mąż się dzisiaj zdziwił, bo przyszła paczka z allegro, a tam same majtki o_O moje :D

Byłam z małą na zakupach, całe zakupy była grzeczna, a na koniec naciągnęła mnie na jakąś gazetę ze zwierzątkami, tyle że nie o gazetę chodziło tylko o dodatek - piesek z kotkiem na zjeżdżalni.
Bawiła się trochę, po czym stwierdziła "że to jest głupie i trzeba kupić nowe" :rofl:
 
to nie na moje nerwy,bez znajomości języka stresujące takie zakupy.Zobaczymy czy dojdzie,czas realizacji28-48dni:-D

Edysiek w przypływie impulsu zamówiłam sukienkę na urodziny dla kuzynki Milenki,fanki Elzy.Nie wiem czy będzie warta ceny,okaże si
 
Ostatnia edycja:
Edysiek moja nadal mnie wykańcza, bo noce to koszmar. Zaśnie znośnie, ale budzi się i potrafi 2-3 godziny łazić po domu albo mówić, że nie chce spać. Jestem wykończona. Rano muszę ją z łóżka ściągać. A sama ledwo wstaję o 5:30.
 
reklama
H śpi, zaraz wpadnie K z treningu, zamienimy się z M dziećmi i ja idę z K na różaniec bo po jest spotkanie komunijne. To będzie już 3 ciekawe czy tym razem ustalą cokolwiek...
 
Do góry