reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kinusia22 powodzenia na egzaminie !!!
Ja mam glukoze 1 listopada mam nadzieje ze bedzie ok :)
A z waga to wole nawet nie obliczac bo 10 to juz chyba dawno przekroczylam :(
 
reklama
To ja chyba jedyna co nie ma testu z glukoza..

Ja wreszcie dorwalam kurtke, uzywke ale chyba wogole nie noszona. Mysle, ze jak znow bede swoich gabarytow to tez da sie nosic, bo ma fajny pas po srodku. 4x taniej zaplacilam, juz teraz mrozy mi nie straszne :)
Dzis po dalszy ciag zwolnienia, bad krwi na Rh i na poziom wit d, a poki co to walcze z wykresami i tabelkami, nie nudzi mi sie :)

Milego dnia!
 
Kinusia Witaj i powodzenia :)

U mnie 25tydz i na razie cisza o glukozie....pewnie po wizycie listopadowej zleci,już się boję.

Asia303 Ja też 6kg na plusie, z tym ze wszyscy się pytają gdzie aż tyle. Ja mówię 3kg z przodu i 3kg z tyłu;)

Mała daje tak popalić z kopniakami ze szok, my chudzinki mamy z tym trochę bardziej nie komfortowo ;) Wczoraj dostałam takiego kopniaka w zeladek kiedy się schylalam ze zawartość znalazła się na podłodze hahah strach się schylac teraz haha

Dziewczyny zebrałam się w sobie i zadzwoniłam wieczorem do lekarza ( w końcu nie mało płacę bo 200zl za wizytę )..od razu z pytaniem- czy ma czas żeby poświęcić mi chwilę. .I słyszę - "ehh Noo...słucham ", Jezu co najmniej jakbym nie wiem co chciała. Mówię o wynikach,że te próby przekroczyły normę,a ja z tym miałam problem przed ciaza...on mowi- ze jeśli wynik nie jest trzycyfrowy i nie ma 5 z przodu to nie jest źle. Kazał brać Essentiale.... Ja mowie- Że czy nie może być Sylimarol który brałam przed ciaza. On- ze nie.że ma być to.
Już mi się nie chciało z nim dochodzić, bo humor nie taki..Ale ja Essentiale brać nie mogę,bo tam z soi to jest,a ja przecież mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Będę brać Silimarol bo wiem ze pomógł ostatnio.
 
Powiem Ci Airfix, ze ten lekarz to burak.. a jak czesto kazal ci powtarzac wyniki? bo to tez wazne jak szybko rosna
Nic nie wspominał. Ja je sama z siebie skontroluje bo wiem ze to potrafi szybko rosnac. Pobede troche teraz na diecie bo chyba tez przecholowalam ostatnimi tygodniami i zrobie za jakies 2tyg powtorke.
 
Ta kolezanka chodzila najpierw co 2 tyg a potem co tydzien na wyniki, faktycznie: wynik byl 3cyfrowy.
Postawa lekarza jest nie na miejscu, tak jakby bagatelizowal sprawe, przykre.. Trzymam kciuki, zeby sie unormowalo!
 
Widzę ze wy wszystkie już po glukozie lub przed u mnie w środę zaczyna się 26t A lekarz ani słowa o tym badaniu u mnie... ciekawa jestem czy jest szansa żeby mnie to ominęło

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też nie było mowy o teście a następna wizytę mam w 27 tc, a na pewno nie zrobi z zaskoczenia bo wie ze przychodzę na wizyty z zosia i razem nie jesteśmy w stanie tak długo siedzieć tam.

Ja juz mam oficjalnie 10kg na plusie, rozłożyło się po równo z tyłu, z przodu, powoli będę się toczyć jak kula śniegowa :D

Kinusia22 witaj! I powodzenia na egzaminie!
Airfix jakaś pierdola z tego lekarza, trzymaj się, sprawdzaj wyniki, będzie dobrze!

Ja w niedziele posiedzialam 3h na imprezie, najpierw zaczął mnie bolec kręgosłup to przeniosłam się na sofe, poduszka pod plecy. Ale dopiero jak do domu wróciłam to poczułam żebra i od tego czasu w sumie to po kazdym pół godzinnym siedzeniu bola.
Uroki ciąży :D

Zastanawiam się jak to jest ze jak człowiek jest szczupły to się innym wydaje ze mogą komentować "jaka ty chuda jestes" a ktoś grubszy to się obrazi jak się powie "jaka ty gruba jesteś". Całe życie to mam i mnie denerwuje bo się ludziom wydaje ze każda zmianę w moim wyglądzie mogą sobie komentowac. A już nie wspomnę jak znajomi macaja mnie w ciazy po brzuchu bez pytania, nie znosze tego!
 
Ja tez nie lubie komentarzy co do wygladu, grrr i tez takich "tak cos zle wygladasz, chora jestes?". Ja wiem, ze to moze i z troski, ale denerwuje mnie, ze zlego dnia miec nie mozna.. A powiem taka ciekawostke, ze tutaj nikt mi nie dotknal brzucha jeszcze, a jak bylam w Pl to wszystkie kobity mnie macaly..
 
La_Nina współczuję z całego serca! Brzmi strasznie jak o tym opowiadasz a co dopiero być w tej sytuacji. Życze zdrowia synkowi!

Miała może ktoras z was do czynienia z pseudokrupem? Podejrzewają u syna sasiadki i nie wiem czy mam się trzymać z daleka i dzieci moje?
 
reklama
Airfix nie fixuj się tak z tą soją jeśli nie masz alergii. W lekach są minimalne ilości. Ja jem soję normalnie (a raczej pije) przy Hashi bo nie wyszła mi na nią nietolerancja. Nie warto rezygnować z leku z takiego powodu. A z lekarza niezły buc..
 
Do góry