reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny chciałam was zapytań o te witaminy, czy któraś bierze i czy ten skład jest dobry?

Supplement Facts Doctor's Best, Best Fully Active B Complex, 30 Veggie Caps
Serving Size:
1 Capsule
Serving Per Container: 30 Servings
Amount Per Serving %Daily Value
- Vitamin C (As Ascorbic Acid) 40 Mg 67%
- Thiamin (Vit. B1) (As Hydrochloride) 60 Mg 4000%
- Vitamin B2 (As Riboflavin And Riboflavin-5-Phosphate) 75 Mg 4412%
- Vitamin B3 (As Niacin And Niacinamide) 50 Mg 250%
- Vitamin B6 (As Pyridoxine Hydrochloride And Pyridoxal-5-Phosphate) 50 Mg 2500%
- (6S)-5-Methyltetrahydrofolate (MTHF) (Elemental, As 800 Mcg (6S)-5-Methyltetrahydrofolic Acid, Glucosamine Salt (Vegetarian Source)) 400 Mcg 100%
- Vitamin B12 (As Methylcobalamin) 1000 Mcg 16667%
- Biotin 600 Mcg 200%
- Pantothenic Acid (As Calcium Pantothenate) 100Mg 1000%

Witaminy B w formie metylowej, bardzo dobrze.fajny skład.
 
reklama
To by wyjaśniało moja słaba druga kreskę a 4 dni pozniej przyszła @@ co prawda bardzo słaba i krótka ale była. Powrotny test juz negatywny.
Właśnie ale po co przed terminem @,?
dlatego podziwam tu was które robią testy przed@ w jakim celu ?nie masz@2-3dni potem robi się bete i wszystko jasne
Po co się nakręcać ,
Z takim podejściem pewnie nie bardzo jestem dobrze odbierana, ale wierzcie mi 6lat!!starań mam doświadczenie co wynika że najdłużej tu na forum

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Test robiłam w dniu przewidywanej @ [emoji52] a nie ileś tam dni przed ... @ przyszła z opóźnieniem. Ale przyszła. Poza tym ja tez staram sie juz długo bo ponad dwa lata walczymy o pierwsze dziecko.

Ps. I jak pisałam wcześniej - w UK nie wykonują bety HCG wiec wszystko co mam to testy.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, że gdybym nie starała się o ciążę i nie robiła testu w dniu spodziewanej miesiączki to bym nie wiedziała o tej ciąży, wiem wiem. Dwa dni później test był już negatywny i gdyby nie wcześniejszy test i beta 'słabo pozytywna' to wcale nie wiedziałabym o zapłodnieniu.
Sama już nie wiem czy lepiej od początku robić testy i sprawdzać wszytko czy czekać spokojnie i dopiero kilka dni po terminie robić testy w przypadku jak się @ nie pojawi. Ja nie mam tyle spokoju w sobie i cierpliwości, lubię wszystko wiedzieć ;)
Czyli to krwawienie mogę uznać jako normalą @? bo gin mi powiedział że to jest poronienie (to krwawienie), a nie początek nowego cyklu. Chyba się za bardzo przejmuję, muszę wrzucić na luz:(

Przykro mi Tanika, ta słaba kreska na teście to zawsze nadzieja, też miałam taką nadzieję. Kurcze dlaczego tak się dzieje??? Czy naprawdę jest aż tyle zarodków z wadami genetycznymi czy co???
To czy coś złego z zarodkami można stwierdzić gdy dojdzie do zagnieżdzenia chyba że ma procedurę INV
No cóż kochana taką nadzieję kreską
na teście przed@straciłam dawno ,dlatego inaczej podchodzę do testów jak reszta dziewczyn ja zanim urodziłam córcię mineło 6lat!!
 
Ostatnia edycja:
Dyudxxr
Test robiłam w dniu przewidywanej @ [emoji52] ak vo nie ileś tam dni przed ... @ przyszła z opóźnieniem. Ale przyszła. Poza tym ja tez staram sie juz długo bo ponad dwa lata walczymy o pierwsze dziecko.

Ps. I jak pisałaim wcześniej - w UK nie wykonują bety HCG wiec wszystko co mam to testy.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem jak w UK szczerze przej...ciąża do 12tyg nie ciąża na wszelkie bóle paracetamol 3scany w ciągu całej ciąży ,bóle krwwienia bo przejdzie itd mam siostrę 11lat która urodziła 2dzieci jej słowa ciazę w UK zagrorzona to ciąża stracona
Ja o piersze dziecię 6lat
 
Ostatnia edycja:
tanika czy te twoje kreski były tak jasne jak moja ?, cały czas wiem ze może sie nie udać ale jak poczytałam was coście napisały to .... w którym dniu cyklu kreska sie nie pojawią ile po terminie @ ?
Zrobiłam dziś rano bhcg najwcześniej wieczorem dowiem sie jaki wynik , a na pewno jutro.
wczoraj o 16 zrobiłam test bobo test
upload_2016-10-25_8-32-44.png

i dziś rano
jeden z rosmmana a drugi jakiś inny nie pamiętam nazwy
upload_2016-10-25_8-33-53.png

i zestawiłam obydwa testy ranne z rossmana ten na dole to wczorajszy
upload_2016-10-25_8-35-52.png


wydaje mi sie że trochę mocniejszy choć szału nie ma
 

Załączniki

  • upload_2016-10-25_8-32-44.png
    upload_2016-10-25_8-32-44.png
    3,8 KB · Wyświetleń: 514
  • upload_2016-10-25_8-33-53.png
    upload_2016-10-25_8-33-53.png
    6,4 KB · Wyświetleń: 518
  • upload_2016-10-25_8-35-52.png
    upload_2016-10-25_8-35-52.png
    44,9 KB · Wyświetleń: 526
ovufriend wyznaczyło mi owulację na 12 dc


nie wiem teraz czy nadal się starac bo wiecie jak to z tymi wykresami nigdy nie wiadomo ostatni cykl trwał 24 dni ale generalnie to mam 27-29 dni...teraz nie wiem
wczoraj jak się przytulaliśmy to musieliśmy uważac bo strasznie bolał mnie prawy jajnik... i dziś tez mnie kłuje
 
reklama
tanika czy te twoje kreski były tak jasne jak moja ?, cały czas wiem ze może sie nie udać ale jak poczytałam was coście napisały to .... w którym dniu cyklu kreska sie nie pojawią ile po terminie @ ?
Zrobiłam dziś rano bhcg najwcześniej wieczorem dowiem sie jaki wynik , a na pewno jutro.
wczoraj o 16 zrobiłam test bobo test
Zobacz załącznik 779921
i dziś rano
jeden z rosmmana a drugi jakiś inny nie pamiętam nazwy
Zobacz załącznik 779922
i zestawiłam obydwa testy ranne z rossmana ten na dole to wczorajszy
Zobacz załącznik 779923

wydaje mi sie że trochę mocniejszy choć szału nie ma
ta z dzisiaj jest mocniejsza :) trzymam kciuki za bete :)
 
Do góry