reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Asiek kciuki zacisniete. Będzie dobrze! Nie bój się :-*

Dziewczyny pierwszy raz dziś miałam tak duzo wodnistego sluzu.... wczoraj bralam fluomizin ale nawet po nim nigdy tyle nie bylo :-( no i panika. A jestem u teściów na caly tydzień, nawet powiedzieć nie mam komu, bo przecież tesciowej o moim sluzie nie bede opowiadać...
 
reklama
Ruzik, a ktory masz tydzien?? Ja 30 i tez biore Gynalgin, i wodnisty sluz mam co pewien czas od jakiegos czasu,tylko ze ja mam pessar, podobno przy nim to normalne, i sprawdzane mialam czy to nie wody i na szczescie nie..
 
Adapali ja tez jestem w 30tym tyg. Nieraz mi tak poleciało wiecej ale bardziej jak wstawalam na badania i sie wiecej ruszalam ale nie jak leze. A dzis to nad ranem mnie tak zalalo... no nic obserwuje na razie nic wiecej z tym nie zrobię...
 
O no to wspolnie czekamy jeszcze te pare tygodni;)
To jezeli tak duzo tego bylo to gdyby sie ppwtorzylo to bym sie udala do lekarza to sprawdzic.
 
Ja też bym chetnie podjechala na ip albo do swojego gina ale jestem daleko od swojego miasta i nie mam możliwości teraz :-( dlatego strach wiekszy...
 
Ja mam papierki lakmusowe do sprawdzania pH i stosuję je zawsze jak mam obawy czy upławy po lutce to nie wody. Gin w gabinecie też sprawdza papierkiem. Tyle, że ja nie mam żadnych infekcji, one mogą przekłamać wynik.
Ja też połowa 30 tc :-) termin mam na 7 stycznia
 
Zastanawiałam się kiedyś nad kupnem tych papierków, ale bałam się właśnie, że np. nie będę wiedziała o jakiejś infekcji, papierek pokaże PH wód płodowych a ja zejdę na zawał :) tym bardziej,że u mnie to naprawdę nigdy nie wiadomo, w tamtej ciąży miałam infekcję grzybiczną raz, w tej już 3x. Ruzik, a nic Cię tam nie swędzi, nie piecze? Bo właśnie przy infekcji grzybicznej lecą takie wodniste upławy. Zdarza się nawet, że bez dodatkowych objawów jak to swędzenie etc.
 
Mialam posiew dopiero robiony w sobote odebralam wynik i byl ok. Czysto. Dzwonilam do swojego gina powiedzial, ze moze byc tak ze to uplawy, ale jesli nie mialam ich wczesniej tak duzo to mozliwe ze beda musieli mnie polozyc w szpitalu. Mam obserwowac do jutra i do niego zadzwonic. Wtedy zdecyduje co dalej. Chyba poprosimy tesciowa zeby jechac do nas i jutro mimo wszystko poprosze zeby mnie wcisnal na wizyte. Strasznie mnie martwi to uczucie mokrosci... nadal mam troszke te sluzu nie tyle co rano ale jest.
 
Ja biorę probiotyki doustne, nie wiem, na ile to działa, ale nie zaszkodzi. Z dopochwowych zrezygnowałam, bo nie chce juz tam pchać nic oprócz luteiny.
 
reklama
Do góry