reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ale Wam zazdroszczę że Wasze dxieviaczki tak chętnie podchodzą do nowości. Dla naszego nocnik parzy [emoji6]ciężko go przekonać do nowych posilkow, po prostu dramat,o zasypianiu w łóżeczku nie ma mowy. A taki przy tym z niego zlosnik i krzykacz że szok.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najbardziej lubi robic wszystko to czego nie wolno [emoji2]otwieranie szuflad, odrywanie listwy przy podlodze, stukanie w telewizor, gryzienie, szczypanie zabawa kablami... Taki maly łobuz nam rosnie[emoji6]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szuflady to u nas norma. Co prawda nie ma ich za wiele ale i ta w kuchni i wlazience non stop w ruchu. I uwielbia miski. Stawiam mu do góry dnem i sobie za nia chodzi i pcha :) Teraz chce tylko wstawać i stać. Ciężko coś zrobić. No i najlepiej jak mama jest obok. Widze, ze im starszy tym bardziej chce mieć mnie przy sobie. Co to by było jak bym miała wrocić do pracy...

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
Byłam dziś na USG piersi bo coś tam sobie wyczulam i troszkę mnie to bolało.
Okazało się ze to gruczoł na szczęście. Musze zbadać hormony i iść do ginekologa.
 
Jak słyszę co robią Wasze dzieciaki to tak jakbyście opisywały moje dziecko tylko ja mam już problemy z lokalizacją w którym pokoju się znajduje... kwiatki mi niszczy zrywa liście...
 
reklama
Do góry