reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej :)
Powodzenia dzisiaj na wizytach :)
Ja za godz ruszam do gina na ktg a później wizyta

A śniło mi się, że nie zrobili mi tego ktg no i nie przyjął mnie mimo ustalonej daty wizyty :p

No to ja dzis sie trochę boję, bo też naczytałam się o tych wodach płodowych no i nad szyjka się zastanawiam.
 
reklama
Moj maz to samo. Nasluchalismy sie na warsztatach i teraz co chwile gada do malutkiej, albo wlasnie ja szturcha itd:rolleyes:fajnie jak mala wtedy sie budzi i kopie. Przed warsztatami namawialam meza, zeby obserwowal brzuch jak sie rusza. To nie mial cierpliwosci. A teraz
juz dwa kopniaczki zaliczyl:laugh2:
Mowili nam na warsztatach, zeby na usg zrobic eksperyment. Zeby maz stanal po przeciwnej stronie do polozenia glowki maluszka. I niech zacznie mowic a maluch odwroci sie glowka do tatusia. Zobaczymy na III prenatalnych.
Powodzenia na wizytach samych pozytywnych wiesci.
 
A wiadomo co było przyczyną za dużej ilości?co w szpitalu?tylko leżałaś?czy podawali Ci jakieś leki? Miałaś jakieś objawy wcześniej?
Przyczyny nigdy nie ma. W szpitalu tylko leżałam pod obserwacją. Ordynator mówił ze może mi peknac worek owodniowy ale to napewno bys poczuła bo odeszły by ci wody. Objawów nie miałam żadnych oprócz tego że parę razy mi się zrobiło słabo. I właśnie przez to że mi sie zrobiło słabo pani doktor zadecydowała ze muszę isc na obserwację. Leżałam 3 dni . To był 35 tc . Ale ja jeszcze dodatkowo miałam na maxa skrócona szyjkę macicy więc musiałam później leżeć bo powiedzieli że od 35 tc już mi nie będą zakładać krążka bo dziecko sobie juz da radę w razie czego. Ale donosilam do cc. Przy wielowodziu jeszcze jest opcja wad wrodzonych. Ale jak widać Szymek cały zdrowy . Więc jeżeli miałaś 2 prenatalne ok to się nie martw. Ja 3 nie robiłam

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyczyny nigdy nie ma. W szpitalu tylko leżałam pod obserwacją. Ordynator mówił ze może mi peknac worek owodniowy ale to napewno bys poczuła bo odeszły by ci wody. Objawów nie miałam żadnych oprócz tego że parę razy mi się zrobiło słabo. I właśnie przez to że mi sie zrobiło słabo pani doktor zadecydowała ze muszę isc na obserwację. Leżałam 3 dni . To był 35 tc . Ale ja jeszcze dodatkowo miałam na maxa skrócona szyjkę macicy więc musiałam później leżeć bo powiedzieli że od 35 tc już mi nie będą zakładać krążka bo dziecko sobie juz da radę w razie czego. Ale donosilam do cc. Przy wielowodziu jeszcze jest opcja wad wrodzonych. Ale jak widać Szymek cały zdrowy . Więc jeżeli miałaś 2 prenatalne ok to się nie martw. Ja 3 nie robiłam

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki, mam nadzieję że ja do szpitala nie trafię i że wszystko będzie ok, skoro te wody same z siebie maleją to liczę na to że i u mnie tak będzie, będę się oszczędzać, dużo leżeć, może pomoże
Ale stres jest, wszystko składa się w jedną całość, twardy brzuch, problemy z poruszaniem, teraz miękka szyjka i te wody....ehhh, już bym chciała urodzić i nie mieć tych wszystkich głupich myśli w głowie
Co do prenatalnych, na trzecie idziemy 10.11 mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
reklama
Do góry