reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja wczoraj miałam masakrę :( Strasznie mnie brzuch bolał, ale też miałam lekkie rewolucję żołądkowe :(
Boje się, że @ może przyjść :( powinnam dostać okres ok czwetek-piatek.
A daj spokój, ja już nawet się na brzuchu położyć nie mogę bo tak mnie bolą :(
A jeść tez mi się odechciało :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Jest dobrze! Ja po transferze też miałam straszne rewolucje żołądkowe!
Trzymam kciuki!
 
reklama
Niech się malutka wgryza :*
Myślę pozytywnie :)
Nasz Bąbelek miał się zacząć zakopywac wczoraj :):)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
I pewnie dlatego brzuch bolał :) mnie wczoraj też brzuch bolał, cały dzień spędziłam na odpychaniu złych myśli, bo @ powinna być zaraz..ach...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam to samo, cycki bola najbardziej , za to mąż się cieszy bo sa wieksze :)
mam za to straszny problem z włosami, odkąd zaczelam stymulacje wypadaja jak szalone nie wiem co robic, mam wlosy do pasa i szkoda mi obcinac :(
Ja mogę polecić Ci brać cynk i selen pomaga nie tylko tylko na włosy ale i na cerę i tez w trakcie ciąży jak i przed chyba w zagniezdzeniu albo podtrzymaniu ja biorę cały czas dziewczyny tez tu miały chyba bo czytałam w naszym słowniku i moja p. Doktor tez poleciła mi przestały wypadać a też mam długie tylko pytaj o te bez dodatków dla kobiet w ciąży ja mam organiczne z walmarku
 
mam to samo, cycki bola najbardziej , za to mąż się cieszy bo sa wieksze :)
mam za to straszny problem z włosami, odkąd zaczelam stymulacje wypadaja jak szalone nie wiem co robic, mam wlosy do pasa i szkoda mi obcinac :(
Hehe a to dopiero poczatek ich powiekszania sie :)
U mnie wrecz odwrotnie podczas stymulacji piekna skora i wlosy jak narazie tak zostalo :)
 
Kochane a powiedzcie czy mozna bracespumisan bo mnie w wiekszosci to brzuch chyba boli z zagazowania :errr::rofl2::laugh2:niestety. I tak od wieczora do 10 rano nawala jak nic dopiero jak sie zalatwie to przechodzi. A z tym zalatwianiem sie to tez nie taka prosta dprawa :p Sory za szczegoly :)
 
Kochane a powiedzcie czy mozna bracespumisan bo mnie w wiekszosci to brzuch chyba boli z zagazowania :errr::rofl2::laugh2:niestety. I tak od wieczora do 10 rano nawala jak nic dopiero jak sie zalatwie to przechodzi. A z tym zalatwianiem sie to tez nie taka prosta dprawa :p Sory za szczegoly :)
Gosiu możesz brać ja brałam 3×2 tabl po posiłkach chyba do 6 lub 7 tc bo miałam straszne gazy od prg i przez to bóle brzucha
 
Kochane a powiedzcie czy mozna bracespumisan bo mnie w wiekszosci to brzuch chyba boli z zagazowania :errr::rofl2::laugh2:niestety. I tak od wieczora do 10 rano nawala jak nic dopiero jak sie zalatwie to przechodzi. A z tym zalatwianiem sie to tez nie taka prosta dprawa :p Sory za szczegoly :)

Mi na odgazowanie kazali w klinice pić napar / herbatkę z kopru - pomaga!
A na załatwianie - magnez przepisali, no i dużo wody, ale to pewnie wiesz.
 
reklama
Do góry